FutureNet Portal to serwis społecznościowy, a raczej multimedialna platforma społecznościowa. Dająca możliwość zarabiania na 3 różne sposoby.

W FutureNet Portal to od Ciebie zależy, czy i jak będziesz chciał zarabiać. Możliwości są ogromne. Na dzień pisania tego posta mamy 3 dostępne sposoby ale z czasem pojawią się kolejne.

Sposób 1 – Zarabiaj na swojej własnej aktywności. Pisz posty, lajkuj, udostępniaj, komentuj. Im  bardziej będziesz aktywny, tym więcej zarobisz!

Ten sposób zarabiania jest już nam znany z bijącego rekordy popularności portalu społecznościowego TSU. Nie ma co ukrywać, że dzisiejszy użytkownik serwisów społecznościowy, to użytkownik świadomy swojej wartości. FutureNet Portal podobnie jak wcześniej TSU, wykorzystuje ten trend dzieląc się z nami zyskami.  Ale to nie wszystko. Future Net idzie trochę dalej niż TSU i wkrótce pozwoli nam zarabiać na oglądaniu, dopasowanych do nas reklam.  Podsumowując, im częściej będziemy korzystali z portalu Furure Net, tym więcej zarobimy na tej aktywności.

Sposób 2 – Zarabiaj na udostępnianiu i sprzedaży dostępu do swoich plików!

Future Net będzie dążyła do miana największej międzynarodowej, multimedialnej platformy z milionami plików. Jeśli jesteś twórcą przydatnych, wartościowych treści jak np. szkolenia, ebooki, tutoriale lub po prostu masz coś, czym chciałbyś się podzielić, to ta opcja zarabiania w serwisie jest zdecydowanie dla Ciebie .

Sama idea publikacji i pobierania pliku jest wzorowana na dobrze Tobie znanym serwisie Chomikuj.pl. Tutaj także za swój produkt wyznaczysz punktową cenę np. 100pkt. Jeśli ktoś będzie chciał pobrać plik, będzie musiał wydać te 100 pkt.  To doskonała alternatywa dla tych, co już udostępniają pliki na Chomikuj.pl.

2014-12-08_2331 Zarabiaj w FutureNet Portal na 3 główne sposoby

Za pobranie poza punktami możesz wyznaczyć prawdziwą opłatę np. 10zł. Dzięki temu Ty zarobisz 50% ceny końcowej, czyli 5 zł. 10% jest zyskiem firmy a pozostałe 40% jest dzielone pomiędzy innych użytkowników serwisu, którzy zarejestrowali się w portalu przed Tobą (osoba, która poleciła Tobie ten serwis i jego sponsorzy). Jeśli kiedykolwiek sprzedawałeś jakieś szkolenie w Internecie np. na interkursach to też oddawałeś minimum 40% swoim partnerom JV. W FutureNet Portal wygląda to podobnie z Tą różnicą, że Twoimi JV są użytkownicy, którzy dołączyli do nas przed Tobą. Jeśli Ty opublikujesz jakiś plik –  w naszym interesie jest pomóc go Tobie wypromować!

Sposób 3 – Zarabiaj na promowaniu serwisu FutureNet Portal, polecając nowych użytkowników ze swojego linku partnerskiego.

Plan marketingowy, czyli opis zasad wynagradzania za polecanie nowych użytkowników do serwisu FutureNet, jest tak skonstruowany byś za raz wprowadzoną osobę zarabiał już zawsze!

By móc zarabiać w ten sposób musisz stać się użytkownikiem premium, a więc takim, który jednorazowo opłacił pakiet punktowy FutureNet Portal (za zakupione punkty tzw. „media points” możesz potem ściągać pliki). W FutureNet jest kilka pakietów  ale dla lepszego zrozumienia tematu będziemy posługiwali się tym najpopularniejszym za 10$ (1 000 punktów „media points”).

Plan marketingowy nazwany roboczo Future Biznes składa się z kilku nakładających się na siebie możliwości zarobku. Na ten cel firma przeznacza aż 90% ceny pakietów oraz część zysków z innych źródeł np. reklamy czy też z pośrednictwa w sprzedaży dostępu do plików innych użytkowników! W efekcie twój zarobek na pakiecie paradoksalnie może wynieść nawet ponad 100%, bo Future Net po prostu ma na to pieniądze. Cel takiego postępowania firmy jest jeden – SZYBKA DOMINACJA NA RYNKU SPOŁECZNOŚCIOWYCH PLATFORM MULTIMEDIALNYCH.

Dokładny opis całego modelu zarabiania w FutureNet z opisanym każdym elementem znajdziesz TUTAJ >>


bizneswsieci.eu
bizneswsieci.eu
Na blogu testujemy ciekawe miejsca na biznes w sieci. Rozwiązania biznesowe, które jedni pokochali a inni nienawidzą. Programy typu revenue share, biznesy inwestycyjne, firmy MLM, inne programy biznesowe. Obserwuj nasz subiektywny blog, a jeśli masz coś, czemu warto się przyjrzeć, koniecznie napisz do nas!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz