Czy jesteś już zarejestrowany w My24Hour Income?

Jeżeli nadal zastanawiasz się czy warto poświęcić swój czas i zainteresować się My24Hour Income, który startuje 15 sierpnia, odpowiedź jest prosta – zarejestruj się i patrz co się będzie działo ponieważ wszystko nabiera coraz większego rozpędu.

baner-my24hourincome W oczekiwaniu na start biznesu My24Hour Income update 27.07

Drew Barton jako właściciel, pomysłodawca i administrator systemu jest bardzo aktywny w czasie trwania tego długiego pre-launch. Niemal codziennie publikuje jakieś informacje i filmy. Co daje niesamowite efekty. Do tej pory zarejestrowało się już ponad 9000 osób.

Oto update z 27.07 czyli 19 dni przed startem.

Najważniejsza wiadomość jaką Drew ma do przekazania wszystkim obecnym i przyszłym uczestnikom My24Hour Income. Uwaga, będzie można płacić w programie za pomocą bitcoin-ów. Po rozmowach z leaderami i po wielu namowach osób działających w programach typu RevShare, Drew ostatecznie został przekonany do słuszności wprowadzenia płatności bitcoin-ami. Jest to również bardzo dobra wiadomość dla nas. Umożliwia nam to dodatkowy zarobek na giełdzie bitcoinów.

Nie wiadomo jednak czy uda się uruchomić te płatności jeszcze przed startem My24Hour Income. Nie mniej jednak jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego portfela bitcoin zapraszamy do zapoznani się z oferta BitBay.

Co jeszcze się w My24Hour Income?

Po za tą wspaniałą informacją administrator My24HourIncome, wyjaśnił iż zdaje sobie sprawę z tego, że ludzie nie są zadowoleni z opłat jakie narzucają procesory płatnicze, ale kiedy się zarabia online to trzeba zaakceptować dodatkowe koszty.

Przedstawił sprawę opłat z dwóch perspektyw. Osób, które włożą do programu dużo pieniędzy i będą miały dużą ilość poleconych. W takim przypadku opłaty te będą dla nich praktycznie niezauważalne.

Z drugiej strony są jednak osoby, które tych poleconych nie będą miały w ogóle lub bardzo mało. Ich wkład finansowy w program będzie niewielki lub nawet bardzo mały. W takim przypadku ma właśnie zadziałać Referral Commission Pool. Cały koszt przelewów powinny pokryć prowizje otrzymane właśnie w ten sposób.

baner-my24hourincome W oczekiwaniu na start biznesu My24Hour Income update 27.07

Dla przypomnienia w My24Hour Income masz możliwość otrzymywania prowizji od poleconych nie posiadając poleconych i nigdy nikogo nie polecając. W dotychczasowych programach RevShare prowizje od osób zapisanych bezpośrednio pod kontem admina trafiały do admina. Drew idzie o krok dalej. Wszystkie prowizje z konta admina będą dzielone pomiędzy wszystkich użytkowników my24hourincome, którzy posiadają przynajmniej jeden aktywny adpack.

Tutaj znajdziesz więcej szczegółów na temat My24Hour Income


bizneswsieci.eu
bizneswsieci.eu
Na blogu testujemy ciekawe miejsca na biznes w sieci. Rozwiązania biznesowe, które jedni pokochali a inni nienawidzą. Programy typu revenue share, biznesy inwestycyjne, firmy MLM, inne programy biznesowe. Obserwuj nasz subiektywny blog, a jeśli masz coś, czemu warto się przyjrzeć, koniecznie napisz do nas!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz