Polski Revshare Future AdPro

Revshare FutureAdPro czy to już to? Czy czytałeś ostatnie newslettery od firmy? Jeden był w języku polskim a ten drugi otrzymaliśmy w języku angielskim. Otóż chyba najważniejsza wiadomość na jaką czekamy to – kiedy to się w końcu zacznie?

The official start of the FutureAdPro will be 99,9999999% in the next week, from Tuesday the 5th, till Friday the 8th of April 2016.

czyli:

Oficjalny start FutureAdPro na 99,99% odbędzie się w przyszłym tygodniu, między wtorkiem 5, a piątkiem 8 kwietnia 2016 roku.

Pozostałe informacje jakie są poruszane w newsletterach to:

baner-1 Revshare FutureAdPro – startujemy?

Program revshare FutureAdPro przejmuje strukturę, która posiadasz w FutureNet.

Tu chyba jest wszystko jasne. Czyli każdego kogo zaprosimy do Futurenet, znajdziemy także w FutureAdPro. Zakładka Business – My Team

baner-1 Revshare FutureAdPro – startujemy?

Pierwsze rozliczenie prowizji od inwestycji Twoich Partnerów 7 dni po wystartowaniu FutureAdPro

Chodzi o to, że nie trzeba się bać, że ktoś z naszych poleconych przed nami kupi paczkę reklamowa i my przez to nie otrzymamy prowizji. Mamy aż tydzień czasu na to by samemu kupić paczki oraz zrobić ewentualny upgade konta by otrzymać wyższe prowizje.

Tylko osoby mające minimum jedna paczkę reklamową mogą zarobić prowizje za kupione paczki przez naszych poleconych.

W FutureAdPro można posiadać tylko JEDNĄ POZYCJĘ NA JEDNO DOMOSTWO.

W matrycy Futurenet możemy mieć wpisaną całą rodzinę z 3 pokoleniami. W przypadku Futureadpro na jedną rodzinę tylko jedna osoba może zarabiać na paczkach reklamowych.

baner-1 Revshare FutureAdPro – startujemy?

Dlatego nie kombinujcie z kupowaniem paczek na 2 konta by dostawać prowizje od samych siebie lub od kogoś bliskiego w revshare Futureadpro. Będą blokowali wszystkie konta jak wykryją taką sytuacje. Zwróć uwagę, że trzeba będzie zeskanować swój dowód tożsamości.

Platforma społecznościowa FutureNet – brak ograniczeń ilości kont na domostwo

Komentarz punkcie trzecim.

Zmiany pozycji w Friends Tree niemożliwe.

Jak już raz zajmiecie pod kimś miejsce choćby przez przypadek to nie będzie możliwości systemowo zmiany sponsora. Do tej pory w nadzwyczajnych sytuacjach można było zmienić strukturę jak ktoś się pomylił podczas rejestracji. Teraz już nie będzie takiej opcji.

baner-1 Revshare FutureAdPro – startujemy?

Na uwagę zasługuje w szczególny ten fragment maila:

„UWAGA, UWAGA: Weź pod uwagę, że możesz zarabiać pieniądze tylko w tych Matrycach które sam posiadasz. Przykładowo jeżeli masz upgrade w wysokości 10 dolarów, a Twój partner (frontliner lub partner na dalszych pozycjach) wykupił pozycję 25 dolarów, to tracisz tego partnera w matrycy 25 dolarów.

To samo dotyczy wszystkich pozostałych pozycji. Jeśli jesteś w matrycyo wartości 100 dolarów (EXCLUSIVE), a ktoś z Twojego Teamu wykupił pozycję SAPPHIRE z 500 dolarów lub ROYAL, to tracisz tego partnera w tych dwóch matrychach (500 SAPPHIRE, 1000 ROYAL). Zdecyduj więc jak najszybciej, na ile poważnie chcesz się zaangażować w Busines z FutureNet aby nie tracic należnych Ci prowizji.

Każdy, kto wystartuje w programie revshare FutureAdPro, będzie automatycznie osiągał poszczególne pozycje w matrycach od pozycji MEMBER do pozycji ROYAL włącznie zgodnie z planem marketingowym FutureNet. LEPIEJ jednak będzie, jeśli jak najwcześniej aktywujesz te pozycje.”

Krótko mówiąc, jak ktoś was przeskoczył w jednym pakiecie odcinając Was od dochodu z jego struktury na tej matrycy, to jednocześnie odcina z pozostałych, na wyższych pakietach.

baner-1 Revshare FutureAdPro – startujemy?

Zapraszamy do dyskusji i odliczamy do startu pierwszego polskiego revshare FutureAdPro


bizneswsieci.eu
bizneswsieci.eu
Na blogu testujemy ciekawe miejsca na biznes w sieci. Rozwiązania biznesowe, które jedni pokochali a inni nienawidzą. Programy typu revenue share, biznesy inwestycyjne, firmy MLM, inne programy biznesowe. Obserwuj nasz subiektywny blog, a jeśli masz coś, czemu warto się przyjrzeć, koniecznie napisz do nas!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz