Nowość portal TSU

I co Ty na to? Czy aż tak ciężko było Tobie w to uwierzyć? TAK! mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Portal TSU płaci . Pragniemy oświadczyć wszem i wobec, że mamy pierwszą jaskółeczkę. TSU wysłało pierwsze czeki.

Oczywiście sceptyczna część z nas podejmie lament, że pierwsza jaskółka wiosny nie czyni i nie mamy prawo głosić takich górnolotnych tez – że teraz już z górki. Być może za miesiąc będziemy musieli się wycofać z tych słów, niemniej jednak dziś chcielibyśmy chcieli ogłosić wszem i wobec:

Portal TSU płaci !

Na razie pojawiły się pierwsze wysłane czeki do kolegów i koleżanek korzystających z portalu TSU w Stanach Zjednoczonych.

Oto krótki film naszego znajomego oczywiście z portalu TSU – który dumnie dzieli się swoim pierwszym czekiem.

Kevin opowiada w nim, że właśnie jedzie do banku. Mówi, że przez cały tan czas spędzony na Facebook-u był aktywny. Zamieszczał, udzielał się w dyskusjach.  Miał sporo znajomych, z którymi dzielił się swoimi przemyśleniami – o tym co ma w sercu i co mu w duszy gra. Był niemal pewien, że jego posty trafiają do kilku tysięcy znajomych i ich znajomych, że ma na coś wpływ. Lecz pewnego dnia zdał sobie sprawę, że nie jest to takie proste. I wtedy właśnie odkrył portal TSU (nazywa je TSUNAMI). Jemu „udało” się otrzymać pierwszy czek zaledwie po miesiącu. Może to niewiele, ale od razu pomyślał, ile dobrego można zrobić, gdy część osób zacznie się dzielić tymi pieniędzmi z innymi.

Tak więc, kto następny? Może my Polacy pokażemy na co nas stać? Pamiętacie jeszcze nas #polska? Do dzieła, pokaż portal TSU znajomym i powiedz im, że portal TSU płaci. Zdobądź nowych przyjaciół na TSU.

Zacznij być widocznym w nowym portalu udzielaj się w dyskusjach bądź w nich naturalny, nie spamuj, a pieniądze przyjdą same. Wystarczy robić to co Kevin. Czy to takie trudne?


bizneswsieci.eu
bizneswsieci.eu
Na blogu testujemy ciekawe miejsca na biznes w sieci. Rozwiązania biznesowe, które jedni pokochali a inni nienawidzą. Programy typu revenue share, biznesy inwestycyjne, firmy MLM, inne programy biznesowe. Obserwuj nasz subiektywny blog, a jeśli masz coś, czemu warto się przyjrzeć, koniecznie napisz do nas!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz