Portal społecznościowy TSU – czyli co robić by zarobić!


2014-10-31_1030 Portal społecznościowy TSU - czyli co robić by zarobić!

Utworzyłeś profil w TSU. (Jeżeli wciąż go nie posiadasz zajrzyj tutaj). Masz już kliku zaproszonych znajomych i przyjaciół, jak również kliku nieznajomych w znajomych, którzy postanowili Ciebie śledzić, jednak wciąż zastanawiasz się, jak tutaj można zarobić pieniądze?

Portal społecznościowy TSU jest naprawdę świeżym pomysłem, więc przedstawiamy kilka porad.

Jak postępować, by zacząć zarabiać na własnej aktywności w TSU:

Atrakcyjny post

Najlepszym z możliwych sposobów na zaistnienie w mediach społecznościowych, nie tylko TSU, jest unikalny i ciekawy wpis. Unikalny do tego stopnia, że nie będzie można znaleźć go nigdzie indziej i oczywiście na tyle ciekawy, by pomóc Tobie utrzymać zarówno Twoich znajomych jak i osoby śledzące Twoje poczynania.

Co oznacza atrakcyjna treść dla takich przeciętnych użytkowników mediów społecznościowych jak ja czy TY? Wystarczy zaangażować rodzinę i przyjaciół. Zrób zdjęcie, pochwal się gdzie jesteś, co robisz, wklej śmieszną historyjkę, może jakiś fajny filmik z YouTube?

Pamiętaj, w TSU pieniądze pochodzą z postów, czyli im większą masz publiczność i więcej opublikujesz atrakcyjnych postów, tym więcej zarobisz.

Zgodnie z zasadami portalu społecznościowego TSU:
To Ty jesteś właścicielem postu więc postaraj się by był atrakcyjny!

Rekrutacja

Tak to prawda im więcej masz znajomych i osób, które Ciebie śledzą, tym masz możliwość więcej zarobić, ale pamiętaj: nie próbuj przekonywać ludzi na siłę. Nie bądź nachalny i uważaj, bo znajomych łatwo stracić proponując im coś, czego nie chcą.

Pamiętaj, masz niesamowita przewagę. Ty już wiesz o nowym portalu społecznościowym TSU. Zarejestruj się – pokaż to znajomym, zanim oni pokażą to Tobie. Po prostu podziel się tą informacją ze znajomymi i rodziną i razem zacznijcie zarabiać.

Baza wiernych fanów

Czy wiesz czym jest tak zwany hashtag (#)? Zakładając, że nie masz milionów wiernych fanów to właśnie #hashtag jest bardzo dobrym narzędziem do rozpowszechniania swoich wpisów. Za każdym razem, gdy ktoś wyszuka dana frazę poprzedzoną znaczkiem # pojawi się Twój wpis. A zasada jest prosta, im więcej osób zobaczy Twój wpis, tym możliwość zarobku będzie większa.

Dla przykładu wejdź na TSU.co i wyszukaj #polska – widzisz ile osób już z tego zaczyna korzystać? Dołącz do nas! Przede wszystkim polub wpisy skojarzone z #polska a następnie opisuj swoje wpisy takim hashtagiem.

Sprawmy by #polska był najpopularniejszy na TSU

Nie spamuj

O tym chyba żadnemu bywalcowi mediów społecznościowych nie trzeba przypominać, niemniej jednak jest to najczęstszy błąd początkujących, zwłaszcza na TSU. Gdy do nowych użytkowników dociera, że im więcej się postuje, tym więcej pieniędzy można zarobić zaczyna ich ponosić przysłowiowa ułańska fantazja.

Pamiętaj,  skutkiem spamowania będzie przestanie śledzenia Twojego profilu i wyrzucenie Ciebie z grona znajomych, a pamiętasz przecież, że im więcej masz znajomych i osób śledzących Twoje poczynania, tym więcej możesz zarobić J

Emotikony 🙂

Czyli różnego rodzaju uśmieszki, smutne buźki i innego typu „znaki przestankowe”. Może jest to głupie, ale z badań amerykańskich naukowców wynika, że post zawierający emotikony otrzymuje aż 33% więcej komentarzy i aż o 57% więcej polubień. Tak! Byłem równie zdumiony, jak Ty teraz. Zatem warto spróbować.

Post pytanie

Post pytanie, to taki post, w którym zwyczajnie pytamy się o radę. Ci sami amerykańscy naukowcy co badali wyżej wymienione emotikony stwierdzili, że post pytanie angażuje 100% więcej uwagi i komentarzy niż post stwierdzający.

Czy zamiast napisać w poście „ dziś będzie schabowy na obiad” zapytaj „ co polecacie dziś na obiad, bo mam tylko schab w lodówce?” Przecież wiesz, że ludzie lubią udzielać sobie „dobrych” rad.

Portal społecznościowy TSU – podsumowanie aktywności

Mam nadzieję, że niektóre z naszych rad przydadzą się Tobie. Życzymy wielu wiernych przyjaciół w TSU i nie tylko i do zobaczenia w #polska.

Więcej o tym czym jest portal społecznościowy TSU znajdziesz w artykule „Pierwsze kroki w TSU, czyli co to właściwie jest.”


bizneswsieci.eu
bizneswsieci.eu
Na blogu testujemy ciekawe miejsca na biznes w sieci. Rozwiązania biznesowe, które jedni pokochali a inni nienawidzą. Programy typu revenue share, biznesy inwestycyjne, firmy MLM, inne programy biznesowe. Obserwuj nasz subiektywny blog, a jeśli masz coś, czemu warto się przyjrzeć, koniecznie napisz do nas!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz