future net plan marketingowy

Plan marketingowy FutureNet. Jest to kolejna zmiana planu marketingowego. Pewnie zadajesz sobie pytanie dlaczego kolejna zmiana? Co ta firma kombinuje? Otóż muszę Ci powiedzieć, że czekamy na nową odsłonę planu marketingowego FutureNet już bardzo długo. Ogłoszenie tej zmiany w planie oznacza start FutureAdPro czyli reklamowej części biznesu – ravshare.

Obecne zmiany podyktowane dbałością FutureNet o wypłacalność, czyli by firma bezpiecznie wypłacała pieniądze przez długie lata.

baner-1 Plan marketingowy FutureNet

Plan marketingowy FutureNet możesz pobrać w postaci PDF klikając tutaj.

Plan marketingowy FutureNet

Social Media Bonus

Jeżeli potrzebne byłoby sklasyfikowanie wszystkich 8 sposobów zarabiania w FutureNet , to Social Media Bonus jest tym najważniejszym, a zarazem najprostszym ze sposobów. Jest to wynagrodzenie za Twoją aktywność – po prostu rób to samo, co na Facebooku i miej za to płacone. Nie! Nie spamuj, po prostu się udzielaj.

Każda Twoja aktywność jest rejestrowana i wyceniana poprzez algorytm, tak więc Twoje posty, komentarze, ilość znajomych,  to wszystko ma znaczenie. Jakie? Raz na dobę jest to wszystko zliczane i pojawia się na Twoim koncie.

Tutaj znowu wkracza firma i dodajeTwoje parametry aktywności będą szczególnie premiowane podczas używania komunikatora wewnętrznego FutureNet (czat)”

Multimedia Bonus

Czy wiesz jak działa portal chomikuj.pl? Umożliwia on przechowywanie i dzielenie się plikami z innymi użytkownikami. FutureNet poszedł o krok dalej, nie tylko możemy dzielić się naszymi plikami, ale również je sprzedawać.

Posiadasz szkolenia, filmy, opracowania i chcesz na nich zarobić? Właśnie na tym polega multimedia bonus. Wyceń swój plik, wystaw go na sprzedaż, a otrzymasz 50% z jego sprzedaży. Pozostałe 50% zostanie podzielone w następujący sposób: 10% to prowizja FutureNet a 40% trafi do planu marketingowego czyli do podziału dla aktywnych członków platformy.

Uwaga ważne! Produkty do odsprzedaży mogą zamieszczać tylko użytkownicy kont premium.

Sales Bonus

Sales bonus to nic innego jak prowizja od sprzedaży produktów, które posiada w swojej ofercie FutureNet. Są to między innymi:

 • Lading page
 • Video mail
 • Blog
 • Cloud
 • Szablony stron www

Prowizja ze sprzedaży bezpośredniej tych produktów to 30%, ale dodatkowo otrzymujesz prowizję ze sprzedaży Twoich znajomych. Prowizja ze sprzedaży zespołowej jest aż do 10 poziomu w dół czyli możesz zarabiać na sprzedaży nie tylko Twoich znajomych, ale od osób których nie znasz, a które są znajomymi znajomych.

Advertising Sales Bonus

W FutureNet można zarabiać nie tylko za sprzedaż produktów, można otrzymywać prowizje za sprzedaż miejsca reklamowego. Za każdą sprzedaż reklamy firma wynagrodzi Cię prowizją 20%.

Jeżeli pozyskasz reklamodawcę na platformę FutureNet dostaniesz stałą prowizje od każdej zamieszczonej reklamy. Pozyskani przez Ciebie klienci będą na trwałe powiązani z Tobą. Czyli raz pozyskany klient zostanie już nim cały czas.

Friends Bonus

Friend bonus jest jedną z ciekawszych prowizji ,jakie możemy otrzymać z FutureNet. W uproszczeniu możemy powiedzieć, że otrzymujemy dodatkowo wynagrodzenie za uzupełnianie matryc.

W tym przypadku lepiej zobrazować to na przykładzie. Weźmy pod uwagę pierwsza najprostszą matrycę na poziomie 10$. Zakładamy, że każdy znajomy wprowadzany wykupi podstawowy pakiet czyli member za 10$.

Zobacz jak wypełnia się matryca. W pierwszej linii są trzy miejsca, za każde wypełnione miejsce dostaniesz prowizję 5% czyli w matrycy za 10$ będzie to 0,5$ w matrycy za 25$ będzie to 1,25 i tak dalej.

baner-1 Plan marketingowy FutureNet

Z Friends Bonus dostajemy prowizję nie z 5 poziomów jak do tej pory, lecz aż z 10 poziomów. Otrzymamy 5% na każdym z poziomów.

 

Matching Bonus

Matching bonus nazywany jest przez twórców planu marketingowego FutureNet motywatorem. Motywuje on nas do osobistego zapraszania nowych znajomych. Matching bonus to procentowa premia od wszystkich naszych bezpośrednio poleconych, od ich zarobków z Friends bonus.

Premia Matching Bonus naliczana jest w oparciu o dochody Twoich bezpośrednich poleconych  z  FRIENDS BONUS. Jest on liczony osobno dla każdej matrycy. Maksymalnie możesz uzyskać aż 50% dochodów Twoich poleconych.

Ważne! Aby otrzymać Matching Bonus nie musisz posiadać żadnych kwalifikacji.

Od każdego osobiście zaproszonego Partnera, który otrzyma premię naliczoną w Friends Tree Bonus otrzymujesz od 10% do 50% wysokości jego dochodu. Wysokość Matching Bonus zależna jest tylko od posiadanego przez Ciebie Pakietu.

 • Pakiet Member za 10$ to 10% maching bonus;
 • Pakiet Basic za 25$ to 20% maching bonus;
 • Pakiet Gold za 50$ to 30% maching bonus;
 • Pakiet Exlusive za 100$ to 50% maching bonus;
 • Pakiet Sapphire za 500$ to 50% maching bonus;
 • Pakiet Royal za 1000$ to 50% maching bonus.

 Leader Bonus

Każda szanująca się firma działająca w branży MLM czy programów partnerskich posiada bonus dla najbardziej aktywnych osób, których często nazywa się leaderami. Plan marketingowy FutureNet także taki bonus przewiduje.

Jak działa bonus dla liderów w Future Net? Otóż w Leader Bonus otrzymasz odpowiedni procent z  dochodu od całej Twojej struktury i to bez żadnych ograniczeń.

Wysokość Twojego bonusu jest zależna od posiadanej kwalifikacji, ale jeśli Twój polecony też  zakwalifikuje się na określony poziom Leader Bonus, wtedy zarabiasz różnicę pomiędzy Twoim poziomem a jego.

baner-1 Plan marketingowy FutureNet

Może bardziej zrozumiałe będzie to na przykładzie: Jeżeli Ty kwalifikujesz się do 4% Leader Bonus, a Twój polecony kwalifikuje się do 2% Leader Bonus z tej grupy zarabiasz 2% bez ograniczenia poziomów w głąb! Z pozostałych grup nadal zarabiasz 4%.

baner-1 Plan marketingowy FutureNet

Jak więc wyglądają potencjalne zarobki? Jakie są warunki?

 • 1% z dochodu całej struktury – pod warunkiem, że będziesz posiadać min 6 poleconych z czego 3 będzie posiadać min po 3 poleconych – suma obrotu to 2000$;
 • 2% –  pod warunkiem posiadania 3 osobistych partnerów zakwalifikowanych na 1% –  suma obrotu 10 000$;
 • 3% –  3 osobistych partnerów zakwalifikowanych na 2% –  suma obrotu 25 000$;
 • 4% – 3 osobistych partnerów zakwalifikowanych na 3% –  suma obrotu 100 000$;
 • 5% – 3 osobistych partnerów zakwalifikowanych na 4% lub 6 osobistych partnerów zakwalifikowanych na 3% –  suma obrotu 250 000$ – na tym etapie dochodzi jeszcze obrót miesięczny 5 000$;
 • 6%  – 3 osobistych partnerów zakwalifikowanych na 5% lub 6 osobistych partnerów zakwalifikowanych na 4%  –  suma obrotu 500 000$ – obrót miesięczny 15 000$;
 • 7% – 3 osobistych partnerów zakwalifikowanych na 6% lub 6 osobistych partnerów zakwalifikowanych na 5% –  suma obrotu 1 000 000$ – obrót miesięczny 25 000$.

Jeśli osiągniesz najwyższy 7% poziom udziału w obrotach Twojej grupy, a poniżej Ciebie jeden z poleconych również osiągnie najwyższy udział 7%, wtedy kwalifikujesz się do 5% puli udziału w puli światowej.

Plan marketingowy FutureNet część II czyli plan kariery

Skoro Future Net to ma być zabawa, w takim razie nasuwa się pytanie z czym Tobie kojarzy się dobra zabawa? O ile pierwsza część to gotówka to druga część planu wynagrodzeń to nagrody rzeczowe oraz wycieczki, czyli pozostałe rzeczy, które są potrzebne do dobrej zabawy.

W tym momencie warto przypomnieć, że plan marketingowy FutureNet jest skonstruowany w taki sposób by móc zarabiać wielokrotnie za raz wykonaną pracę.

Jak przyznawane są punkty do nagród?

W kwalifikacji do nagród brana jest pod uwagę punktacja powstała w wyniku całkowitego obrotu Twojego jak i całej Twojej struktury. Jak przyznawane są punkty do nagród?

 • Za obrót ze sprzedaży produktów – 1$ = 2 punkty;
 • Za obrót ze sprzedaży pakietów startowych upgradów oraz kwalifikacji miesięcznej – 1$ = 1 punkt;
 • Za obrót powstały w wyniku sprzedaży w matrycy Power Matrix – 1$ = 0,5 punktu.

Uwaga, zakupy za Media points nie będą brane pod uwagę. Pamiętasz czym są media points? Otóż Media Points, to nic innego jak nasz waluta w FutureNet. Możemy je przeznaczyć na zakup dowolnego produktu FutureNet.

Pamiętaj, ilość zgromadzonych punktów jest dodawana przez rok. Po roku konto jest zerowane.

Jakie nagrody rzeczowe możemy otrzymać i co należy zrobić, by je dostać?

baner-1 Plan marketingowy FutureNet

Smartphone lub laptop

Pierwszą nagrodą jaka możemy otrzymać, to smartphone. By go otrzymać musimy posiadać 5 osobiście zaproszonych partnerów oraz „zapłacić” za niego 20 000 punktów.

Ważne,  zaproszeni partnerzy muszą być aktywni czyli udzielać się promować i polecać Future Net.

Kolejną nagrodą za naszą pracę jest laptop. By otrzymać laptopa musimy mieć 7 aktywnych partnerów osobiście zaproszonych (w tym 3 zakwalifikowanych do nagrody smartphone) oraz kolejne 50 000 punktów na swoim koncie.

Wycieczka

By zasłużyć na wycieczką na koszt Future Net musimy posiadać 10 osobiście zaproszonych partnerów na pakietach biznesowych, w tym 3 zakwalifikowanych do nagrody w postaci telefonu bądź laptopa  oraz 150 000 punktów.

Program auto

Analizując wiele planów marketingowych różnych firm działających na zasadzie MLM czy programów partnerskich zawsze ciekawą i bardzo kuszącą opcją są auta. Plan marketingowy FutureNet również w swojej „ofercie” posiada auta.

Nie ma co ukrywać, że owe auta są najatrakcyjniejszymi nagrodami w Future Net. W dużej ilości firm, które oferują samochody są pewne haczyki. Otóż na przykład otrzymujesz auto w leasing i firma tak długa płaci za ten leasing ,jak długo spełniasz warunki. Przestajesz spełniać warunki, zostajesz z problemem, to znaczy z autem pozostawiony sam sobie.

W Future Net jest nieco inaczej, gdy już zakwalifikujesz się, by otrzymać auto, otrzymasz je na własność i nic więcej nie musisz robić. Jakie więc warunki należy spełnić by otrzymać auto?

Audi A3

 • 200 000 punktów;
 • 1000 partnerów na pakietach biznesowych w zespole;
 • 15 aktywnych partnerów osobistych w tym minimum 3 zakwalifikowanych do wycieczki.

Audi A4

 • 1 500 000 punktów;
 • 20 aktywnych partnerów osobistych w tym minimum 3 zakwalifikowanych do wycieczki;
 • 2 000 partnerów na pakietach biznesowych w zespole.

Audi A6

 • 1 800 000 punktów;
 • 30 aktywnych partnerów osobistych w tym minimum 3 zakwalifikowanych do wycieczki;
 • 3 000 partnerów na pakietach biznesowych w zespole.

Nagroda Główna przewidziana w FutureNet – Porsche Panamera

 • 3 500 000 punktów;
 • 30 aktywnych partnerów osobistych w tym minimum 3 zakwalifikowanych do programu samochodowego;
 • 5 000 partnerów na pakietach biznesowych w zespole.

 baner-1 Plan marketingowy FutureNet


bizneswsieci.eu
bizneswsieci.eu
Na blogu testujemy ciekawe miejsca na biznes w sieci. Rozwiązania biznesowe, które jedni pokochali a inni nienawidzą. Programy typu revenue share, biznesy inwestycyjne, firmy MLM, inne programy biznesowe. Obserwuj nasz subiektywny blog, a jeśli masz coś, czemu warto się przyjrzeć, koniecznie napisz do nas!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz