Plan marketingowy FutureNet Club, część II – przed zmianami


Plan marketingowy FutureNet Club – część druga czyli nie samą kasą żyje człowiek

Uwaga! Najnowszy plan marketingowy FutureNet Club

Plan marketingowy FutureNet Club można podzielić na dwie główne części. Tutaj omówiliśmy część pierwszą. Część pierwsza jest poświęcona zarabianiu pieniędzy, ale twórcy planu nie byliby sobą gdy poprzestali tylko na tym.

Za nim przejdziemy do omówienia drugiej części powinniśmy zadać sobie pytanie. Czym jest lub czym powinno być FutureNet? Mi nasuwa się tylko jedna odpowiedź – media społecznościowe to przede wszystkim dobra zabawa i właśnie tak powinniśmy traktować FutureNet.

Nie należy się spinać i traktować FutureNet jako źródła dochodu, wystarczy dobrze się bawić korzystać ze wszystkich dobrodziejstw jakie przygotowali nam twórcy, a zanim się obejrzysz zaczniesz otrzymywać pieniądze z każdego punktu pierwszej części planu marketingowego

Plan marketingowy FutureNet Club część 2

Skoro FutureNet to ma być zabawa to nasuwa się kolejne pytanie z czym Tobie kojarzy się dobra zabawa? O ile pierwsza część to gotówka to druga część planu wynagrodzeń to nagrody rzeczowe oraz wycieczki, czyli pozostałe rzeczy, które są potrzebne do dobrej zabawy.

W tym momencie warto przypomnieć, że plan marketingowy FutureNet Club jest skonstruowany w taki sposób by móc zarabiać wielokrotnie za raz wykonaną pracę.

Jak przyznawane są punkty do nagród?

W kwalifikacji do nagród brana jest pod uwagę punktacja powstała w wyniku całkowitego obrotu Twojego jak i całej Twojej struktury. Jak przyznawane są punkty do nagród?

 • Za obrót ze sprzedaży produktów – 1$ = 2 punkty
 • Za obrót ze sprzedaży pakietów startowych upgradów oraz kwalifikacji miesięcznej – 1$ = 1 punkt

Uwaga, zakupy za Media points nie będą brane pod uwagę. Pamiętasz czym są media points? Otóż Media Points to nic innego jak nasz waluta w FutureNet. Możemy je przeznaczyć na zakup dowolnego produktu FutureNet.

Pamiętaj, ilość zgromadzonych punktów jest dodawana przez rok. Po roku konto jest zerowane.

Jakie nagrody rzeczowe możemy otrzymać i co należy zrobić by je dostać?

Smartphone lub laptop

Pierwszą nagrodą jaka możemy otrzymać to smartphone. By go otrzymać musimy posiadać 5 osobiście zaproszonych partnerów oraz „zapłacić” za niego 10 000 punktów.

Ważne,  zaproszeni partnerzy muszą być aktywni czyli udzielać się promować i polecać FutureNet.

Kolejną nagrodą za naszą pracę jest laptop. By otrzymać laptopa musimy mieć 7 aktywnych partnerów osobiście zaproszonych (w tym 3 zakwalifikowanych do nagrody smartphone) oraz kolejne 20 000 punktów na swoim koncie.

Luksusowe zegarki

By otrzymać zegarek należy posiadać:

 • 100 000 punktów
 • 10 aktywnych partnerów osobistych w tym minimum 3 zakwalifikowane do laptopa
 • 300 partnerów w zespole

Program auto

Analizując wiele planów marketingowych różnych firm działających na zasadzie MLM czy programów partnerskich zawsze ciekawą i bardzo kuszącą opcją są auta. Plan marketingowy FutureNet Club również w swojej „ofercie” posiada auta.

Nie ma co ukrywać, że owe auta są najatrakcyjniejszymi nagrodami w FutureNet. W dużej ilości firm, które oferują samochody są pewne haczyki. Otóż na przykład otrzymujesz auto w leasing i firma tak długa płaci za ten leasing jak długo spełniasz warunki. Przestajesz spełniać warunki zostajesz z problemem to znaczy autem pozostawiony sam sobie.

W FutureNet jest nieco inaczej gdy już zakwalifikujesz się by otrzymać auto, otrzymasz je na własność i nic więcej nie musisz robić. Jakie więc warunki należy spełnić by otrzymać auto?

Audi A3

 • 500 000 punktów
 • 15 aktywnych partnerów osobistych w tym minimum 3 zakwalifikowanych do zegarka
 • 1000 partnerów w zespole

Audi A4

 • 600 000 punktów
 • 20 aktywnych partnerów osobistych w tym minimum 3 zakwalifikowanych do Audi A3
 • 2000 partnerów w zespole

Audi A6

 • 800 000 punktów
 • 30 aktywnych partnerów osobistych w tym minimum 3 zakwalifikowanych do Audi A4
 • 3000 partnerów w zespole

baner-1 Plan marketingowy FutureNet Club, część II - przed zmianami


bizneswsieci.eu
bizneswsieci.eu
Na blogu testujemy ciekawe miejsca na biznes w sieci. Rozwiązania biznesowe, które jedni pokochali a inni nienawidzą. Programy typu revenue share, biznesy inwestycyjne, firmy MLM, inne programy biznesowe. Obserwuj nasz subiektywny blog, a jeśli masz coś, czemu warto się przyjrzeć, koniecznie napisz do nas!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz