FutureAd Pro to program typu revshare. Jest to ewenement na skalę światową, ponieważ jest to pierwszy tego typu system do zarabiania w Internecie oparty o istniejącą już dwa lata platformę społecznościową – FutureNet.

To tak jakby Facebook nagle zaczął płacić za oglądanie reklam swoim użytkownikom – czy to w ogóle mieści Ci się w głowie?

baner-1 FutureAd Pro – plan marketingowy

W tym przypadku jest to niemal połączenie doskonałe, ponieważ FutureNet jako medium społecznościowe jest doskonałym nośnikiem reklam, ze sporą aktywnie działającą tam widownią.

Jak działa FutureAd Pro?

FutureAd Pro działa jak większość programów RevShare na rynku. W skrócie wygląda to tak: kupujesz pakiet reklam, oglądasz 10 reklam dziennie i zarabiasz 1% każdego dnia aż do 120% wartości paczki. Twoje naliczenia na konto w FutureAd Pro odbywają się co 15 minut.

No właśnie zarabiasz, ale ile?

Plan marketingowy FutureAd Pro

By dobrze zrozumieć, jakie możliwości zarobkowe stoją przed Tobą, należy wydobyć najważniejsze punkty planów marketingowych FutureNet oraz FutureAd Pro.

 • Z FutureAd Pro: Każda paczka reklamowa kosztuje 50$. Wypracowuje dla Ciebie 120% swojej wartości, czyli 20% to Twój zysk (10$). 5% naliczeń jest deponowane na koncie online. Środki zdeponowane na tym koncie
  mogą zostać przeznaczone na zakup reklamy oraz na opłaty związane z rocznym abonamentem. Dodatkowo 5% z Twojego wypłacanego zysku, odkładane jest na matrycę w FutureNet, wymuszając na Tobie kupno coraz to wyższych pakietów.
 • Z FutureNet: W matrycy FutureNet, zarabiamy także na „spadochroniarzach” czyli poleconych naszych sponsorów, którzy w wyniku wymuszonej, trójkowej matrycy trafili pod nas.

Skoro mamy te dwa punkty z planów marketingowych połączmy je więc ze sobą:

 • Załóżmy że, rejestrujesz się w FutureAdPro i kupujesz 100 paczek. Każda zarabia 1% dziennie.
 • 5% z wypłacanych zysków wypracowanych przez paczki automatycznie system przenosi do matrycy w FutureNet,
 • Gdy uzbierała Ci się kwota, by podwyższyć pakiet w FutureNet, system automatycznie zrobi upgrade.

Czy już to widzisz? Czy jest to już jasne dla Ciebie? No to prześledźmy całą procedurę punkt po punkcie:

 1. Rejestrujesz się na platformie FutureNet – wykupujesz abonament za 10$ przez co rezerwujesz sobie miejsce w naszej strukturze;
 2. Zapraszasz znajomych, by zaczęli korzystać z nowej platformy społecznościowej FutureNet i żeby tak jak Ty zajęli sobie miejsce w strukturze;
 3. Zarabiasz w FutureNet z Twoich poleconych;
 4. Automatycznie Twoi poleceni są też w Twojej strukturze w FutureAd Pro;
 5. Zaczynasz oglądanie reklam w FutureAd Pro i kupujesz sobie paczki reklamowe. Każda paczka reklamowa kosztuje 50$ i wypracowuje dla Ciebie 120% swojej wartości, czyli 20% – pamiętaj, że 5% z tego możemy wydać tylko na reklamę lub opłaty;
 6. 5% z Twojego wypłacanego zysku na każdej paczce, odkładane jest na matrycę w portalu FutureNet, wymuszając na Tobie kupno coraz to wyższych pakietów;
 7. Twoi znajomi zaczynają też oglądać reklamy i kupują paczki reklam;
 8. Dostajesz prowizję w FutureAd Pro za zakupy Twoich poleconych, zgodnie poniższą tabelą

baner-1 FutureAd Pro – plan marketingowy

 1. 5% z wypłacanego zysku na każdej paczce Twoich znajomych, odkładane jest na matrycę w portalu FutureNet, wymuszając na nich kupno coraz to wyższych pakietów.
 2. Otrzymujesz dodatkowe prowizje w FutureNet za wyższe pakiety Twoich znajomych. Uwaga! w matrycy FutureNet zarabia także na osobach zaproszonych przez Twojego sponsora (przez nas). Pod warunkiem spełnienia punktu 1. Czyli zarejestrowania się w systemie i zajęcia sobie miejsca w strukturze.

Plan marketingowy FutureAd Pro – objaśnienia

Dla osoby doświadczonej w zarabianiu na programach typu RevShare plan marketingowy FutureAd Pro nie kryje tajemnic – jedno spojrzenie i wiadomo co robić. Dla osoby mniej doświadczonej kilka objaśnień:

 • Aktywny Partner to osoba posiadająca minimum jeden aktywny Adpack. Adpack to właśnie pakiet reklam.
 • Aby osiągać dzienne procent udziału w obrocie Firmy należy obejrzeć minimum 10 reklam dziennie (okres ważności to 24 godzinny).
 • Wartość zakupu jednego Adpack-a to 50$.
 • Adpack kończy aktywność, gdy osiągnie wartość 60$. Czas w jakim Adpack osiągnie wartość końcową zależny jest od bieżących wpływów firmy.
 • Aby osiągać naliczenia prowizji w głąb swojej struktury (Status II-V) należy opłacić roczny abonament.
 • 5% naliczeń jest deponowane na koncie online. Środki zdeponowane na tym koncie mogą zostać przeznaczone na zakup reklamy oraz na opłaty związane z rocznym abonamentem.
 • Wypłaty prowizji w programie FutureAd Pro 5% wypłaty są automatycznie przelewane na upgrade Twojej pozycji w Matrycy Friends Tree w FutureNet, aż do osiągnięcia najwyższej pozycji Royal. Po osiągnięciu tej pozycji wypłaty są realizowane w całości.

Plan kariery w planie marketingowym

Tym razem plan kariery przewiduje 5 etapów

 • Leader – by awansować na pozycję Leadera musisz posiadać przynajmniej 100 aktywnych Adpacków oraz 500 aktywnych partnerów w 5 poziomach. Z zastrzeżeniem, że od jednego poleconego uwzględniane jest 20% czyli maksymalnie 100 partnerów
 • Manager – by awansować na pozycję Managera musisz posiadać przynajmniej 300 aktywnych Adpacków oraz 1 500 aktywnych partnerów w 5 poziomach. Z zastrzeżeniem, że od jednego poleconego uwzględniane jest 20% czyli maksymalnie 300 partnerów. Gdy osiągniesz ten poziom otrzymasz dodatkową nagrodę rzeczową – smartphone
 • Director – by awansować na pozycję Directora musisz posiadać przynajmniej 600 aktywnych Adpacków oraz 2 500 aktywnych partnerów w 5 poziomach. Z zastrzeżeniem, że od jednego poleconego uwzględniane jest 20% czyli maksymalnie 500 partnerów. Gdy osiągniesz ten poziom otrzymasz dodatkową nagrodę rzeczową – laptopa
 • President – by awansować na pozycję Presidenta musisz posiadać przynajmniej 1 000 aktywnych Adpacków oraz 4 000 aktywnych partnerów w 5 poziomach. Z zastrzeżeniem, że od jednego poleconego uwzględniane jest 20% czyli maksymalnie 800 partnerów. Gdy osiągniesz ten poziom otrzymasz dodatkową nagrodę rzeczową – ekskluzywna wycieczka.

Czy masz jakieś pytania do planu marketingowego FuturAdPro? Zapraszamy do kontaktu postaramy się rozwiać wszystkie wątpliwości. Możesz również pobrać plan marketingowy FutureAd Pro

baner-1 FutureAd Pro – plan marketingowy


bizneswsieci.eu
bizneswsieci.eu
Na blogu testujemy ciekawe miejsca na biznes w sieci. Rozwiązania biznesowe, które jedni pokochali a inni nienawidzą. Programy typu revenue share, biznesy inwestycyjne, firmy MLM, inne programy biznesowe. Obserwuj nasz subiektywny blog, a jeśli masz coś, czemu warto się przyjrzeć, koniecznie napisz do nas!

Dodaj komentarz

2 komentarzy do "FutureAd Pro – plan marketingowy"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Krystian
Gość

A ja nadal czekam na odpowiedź na mój email odnośnie Projektu Breakthrough i serwisu ClickPromise od ponad tygodnia 🙂

wpDiscuz