future net plan marketingowy

Plan marketingowy Future Net 3.0

Dlaczego plan marketingowy Future Net tak uległ modyfikacją? Future Net jest młodym biznesem, z dużą konkurencja na rynku mediów społecznościowych i pomimo swojej unikalności cały czas bardzo mocno walczy o swoją pozycję.

Kolejne aktualizacje nie powinny zatem nikogo dziwić. Plan marketingowy Future Net jest dostosowywany  do naszych oczekiwań, ponieważ nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć, że im będziemy bardziej zadowoleni,  przyciągniemy więcej znajomych, a tym samym firma więcej zarobi i  sami dostaniemy więcej. Czy w tej sytuacji ktoś może przegrać?

baner-1 Plan marketingowy Future Net 3.0 - po zmianach!

Plan marketingowy Future Net możesz pobrać w postaci PDF klikając tutaj.

Omówienie planu marketingowy Future Net 3.0

Login Bonus [Nowość]

Pierwszą modyfikacją planu marketingowego jest wprowadzenie bonusu za samo zalogowanie się na swoje konto. Prosta sprawa, logujesz się, spędzasz czas na platformie FutureNet i dostajesz za to pieniądze.

baner-1 Plan marketingowy Future Net 3.0 - po zmianach!

Login Bonus wynagradza każdego użytkownika FutureNet bez względu na to czy i jaki wykupił pakiet startowy. Kolejne minuty aktywności skutkują wyższą premią.

Tak wygląda bonus na koncie:

baner-1 Plan marketingowy Future Net 3.0 - po zmianach!

Social Media Bonus [Nowość]

Jeżeli potrzebne byłoby sklasyfikowanie wszystkich 8 sposobów zarabiania w FutureNet , to Social Media Bonus jest tym najważniejszym, a zarazem najprostszym ze sposobów. Jest to wynagrodzenie za Twoją aktywność – po prostu rób to samo, co na Facebooku i miej za to płacone. Nie! Nie spamuj, po prostu się udzielaj.

Każda Twoja aktywność jest rejestrowana i wyceniana poprzez algorytm, tak więc Twoje posty, komentarze, ilość znajomych,  to wszystko ma znaczenie. Jakie? Raz na dobę jest to wszystko zliczane i pojawia się na Twoim koncie.

Tutaj znowu wkracza firma i dodajeTwoje parametry aktywności będą szczególnie premiowane podczas używania komunikatora wewnętrznego FutureNet (czat)”

Multimedia Bonus

Ten bonus zostaje bez zmian – zobacz

Sales Bonus

Ten bonus zostaje bez zmian – zobacz

Friends Bonus [Nowość]

Friend bonus jest jedną z ciekawszych prowizji ,jakie możemy otrzymać z FutureNet. W uproszczeniu możemy powiedzieć, że otrzymujemy dodatkowo wynagrodzenie za uzupełnianie matryc.

W tym przypadku lepiej zobrazować to na przykładzie. Weźmy pod uwagę pierwsza najprostszą matrycę na poziomie 10$. Zakładamy, że każdy znajomy wprowadzany wykupi podstawowy pakiet czyli member za 10$.

Zobacz jak wypełnia się matryca. W pierwszej linii są trzy miejsca, za każde wypełnione miejsce dostaniesz prowizję 5% czyli w matrycy za 10$ będzie to 0,5$ w matrycy za 25$ będzie to 1,25 i tak dalej.

baner-1 Plan marketingowy Future Net 3.0 - po zmianach!

W tym przypadku nowością jest to, że z Friends Bonus dostajemy prowizję nie z 5 poziomów jak do tej pory, lecz aż z 10 poziomów. Otrzymamy 5% na każdym z poziomów.

New Position Bonus [Nowość]

New position bonus w uproszczeniu możemy nazwać nowymi matrycami. Co ważne i warte podkreślenia, każdy może otrzymać dodatkową pozycję. By otrzymać nową pozycje w Friends Tree należy spełnić dwa warunki.

Pierwszy warunek to zapełnienie matrycy w Friends Tree na dwóch pierwszych poziomach, czyli trzeba mieć na pierwszym poziomie trzy osoby na drugim dziewięć osób. Oczywiście nie muszą to być osoby polecone bezpośrednio.

Drugi warunek, to ogólna ilość osób w Friends Tree – dla pierwszej dodatkowej pozycji to 40 osób, kolejna dodatkowa pozycja otwiera się przy 80 osobach.

Ważne!  Plan marketingowy Future Net jasno mówi, że nie są to osoby polecone bezpośrednio, a ma być to praca zespołowa. Dołącz do naszego zespołu i zapytaj się o rotator linków – pomożemy Tobie.

W tym miejscu Future Net jeszcze dokłada new position bonus dla „ambitnych”, a mianowicie partnerzy Biznesowi decydujący się na start w pozycji Sapphire lub Royal otrzymują w chwili zakupu dodatkowe matryce o łącznej wartości 685$ dla pozycji Sappfire oraz 1685$ dla pozycji Royal. Umiejscawiając matryce w matrycy podwajamy swój dochód w Friends Bonus.

Od chwili kiedy osiągniesz lub zakupisz pozycję Exclusive masz 14 dni na Upgrade do pozycji Sapphire lub Royal, aby otrzymać dodatkowe matryce

Matching Bonus [Nowość]

Matching bonus nazywany jest przez twórców planu marketingowego FutureNet motywatorem. Motywuje on nas do osobistego zapraszania nowych znajomych. Matching bonus to procentowa premia od wszystkich naszych bezpośrednio poleconych, od ich zarobków z Friends bonus.

Premia Matching Bonus naliczana jest w oparciu o dochody Twoich bezpośrednich poleconych  z  FRIENDS BONUS. Jest on liczony osobno dla każdej matrycy. Maksymalnie możesz uzyskać aż 50% dochodów Twoich poleconych.

Ważne! Aby otrzymać Matching Bonus nie musisz posiadać żadnych kwalifikacji.

Od każdego osobiście zaproszonego Partnera, który otrzyma premię naliczoną w Friends Tree Bonus otrzymujesz od 10% do 50% wysokości jego dochodu. Wysokość Matching Bonus zależna jest tylko od posiadanego przez Ciebie Pakietu.

 • Pakiet Member za 10$ to 10% maching bonus;
 • Pakiet Basic za 25$ to 20% maching bonus;
 • Pakiet Gold za 50$ to 30% maching bonus;
 • Pakiet Exlusive za 100$ to 50% maching bonus;
 • Pakiet Sapphire za 500$ to 50% maching bonus;
 • Pakiet Royal za 1000$ to 50% maching bonus.

Advertising Bonus [Nowość]

Advertising Bonus to premia wyłącznie dla osób, które zdecydują się rozpocząć przygodę z Future Net od najwyższego z pakietów czyli Royal.

Czym jest Advertising Bonus? 10% dochodów Futuer Net z reklam trafia do puli i dzielone jest pomiędzy wszystkich posiadaczy pakietu Royal. Premia wypłacana jest każdego miesiąca, aż do chwili wypłaty w łącznej wysokości 3 370$ czyli 200% wartości zakupu Pakietu Royal.

Prosta matematyka – inwestujesz w pakiet Royal 1685$ a Future Net tylko z tego bonusu wypłaca Tobie 3 370$.

Od chwili kiedy osiągniesz lub zakupisz pozycję Exclusive masz 14 dni na Upgrade do pozycji Royal, aby również otrzymać Advertising Bonus.

Leader Bonus [Nowość]

Każda szanująca się firma działająca w branży MLM czy programów partnerskich posiada bonus dla najbardziej aktywnych osób, których często nazywa się leaderami. Plan marketingowy Future Net także taki bonus przewiduje.

Jak działa bonus dla liderów w Future Net? Otóż w Leader Bonus otrzymasz odpowiedni procent z  dochodu od całej Twojej struktury i to bez żadnych ograniczeń.

Wysokość Twojego bonusu jest zależna od posiadanej kwalifikacji, ale jeśli Twój polecony też  zakwalifikuje się na określony poziom Leader Bonus, wtedy zarabiasz różnicę pomiędzy Twoim poziomem a jego.

baner-1 Plan marketingowy Future Net 3.0 - po zmianach!

Może bardziej zrozumiałe będzie to na przykładzie: Jeżeli Ty kwalifikujesz się do 4% Leader Bonus, a Twój polecony kwalifikuje się do 2% Leader Bonus z tej grupy zarabiasz 2% bez ograniczenia poziomów w głąb! Z pozostałych grup nadal zarabiasz 4%.

baner-1 Plan marketingowy Future Net 3.0 - po zmianach!

Jak więc wyglądają potencjalne zarobki? Jakie są warunki?

 • 1% z dochodu całej struktury – pod warunkiem, że będziesz posiadać min 6 poleconych z czego 3 będzie posiadać min po 3 poleconych – suma obrotu to 2000$;
 • 2% –  pod warunkiem posiadania 3 osobistych partnerów zakwalifikowanych na 1% –  suma obrotu 10 000$;
 • 3% –  3 osobistych partnerów zakwalifikowanych na 2% –  suma obrotu 25 000$;
 • 4% – 3 osobistych partnerów zakwalifikowanych na 3% –  suma obrotu 100 000$;
 • 5% – 3 osobistych partnerów zakwalifikowanych na 4% lub 6 osobistych partnerów zakwalifikowanych na 3% –  suma obrotu 250 000$ – na tym etapie dochodzi jeszcze obrót miesięczny 5 000$;
 • 6%  – 3 osobistych partnerów zakwalifikowanych na 5% lub 6 osobistych partnerów zakwalifikowanych na 4%  –  suma obrotu 500 000$ – obrót miesięczny 15 000$;
 • 7% – 3 osobistych partnerów zakwalifikowanych na 6% lub 6 osobistych partnerów zakwalifikowanych na 5% –  suma obrotu 1 000 000$ – obrót miesięczny 25 000$.

Jeśli osiągniesz najwyższy 7% poziom udziału w obrotach Twojej grupy, a poniżej Ciebie jeden z poleconych również osiągnie najwyższy udział 7%, wtedy kwalifikujesz się do 5% puli udziału w puli światowej.

Plan marketingowy Future Net 3.0 część II czyli plan kariery

Skoro Future Net to ma być zabawa, w takim razie nasuwa się pytanie z czym Tobie kojarzy się dobra zabawa? O ile pierwsza część to gotówka to druga część planu wynagrodzeń to nagrody rzeczowe oraz wycieczki, czyli pozostałe rzeczy, które są potrzebne do dobrej zabawy.

W tym momencie warto przypomnieć, że plan marketingowy Future Net jest skonstruowany w taki sposób by móc zarabiać wielokrotnie za raz wykonaną pracę.

Jak przyznawane są punkty do nagród?

W kwalifikacji do nagród brana jest pod uwagę punktacja powstała w wyniku całkowitego obrotu Twojego jak i całej Twojej struktury. Jak przyznawane są punkty do nagród?

 • Za obrót ze sprzedaży produktów – 1$ = 2 punkty;
 • Za obrót ze sprzedaży pakietów startowych upgradów oraz kwalifikacji miesięcznej – 1$ = 1 punkt;
 • Za obrót powstały w wyniku sprzedaży w matrycy Power Matrix – 1$ = 0,5 punktu.

Uwaga, zakupy za Media points nie będą brane pod uwagę. Pamiętasz czym są media points? Otóż Media Points, to nic innego jak nasz waluta w FutureNet. Możemy je przeznaczyć na zakup dowolnego produktu FutureNet.

Pamiętaj, ilość zgromadzonych punktów jest dodawana przez rok. Po roku konto jest zerowane.

Jakie nagrody rzeczowe możemy otrzymać i co należy zrobić, by je dostać?

baner-1 Plan marketingowy Future Net 3.0 - po zmianach!

Smartphone lub laptop

Pierwszą nagrodą jaka możemy otrzymać, to smartphone. By go otrzymać musimy posiadać 5 osobiście zaproszonych partnerów oraz „zapłacić” za niego 20 000 punktów.

Ważne,  zaproszeni partnerzy muszą być aktywni czyli udzielać się promować i polecać Future Net.

Kolejną nagrodą za naszą pracę jest laptop. By otrzymać laptopa musimy mieć 7 aktywnych partnerów osobiście zaproszonych (w tym 3 zakwalifikowanych do nagrody smartphone) oraz kolejne 50 000 punktów na swoim koncie.

Wycieczka

By zasłużyć na wycieczką na koszt Future Net musimy posiadać 10 osobiście zaproszonych partnerów na pakietach biznesowych, w tym 3 zakwalifikowanych do nagrody w postaci telefonu bądź laptopa  oraz 150 000 punktów.

Program auto

Analizując wiele planów marketingowych różnych firm działających na zasadzie MLM czy programów partnerskich zawsze ciekawą i bardzo kuszącą opcją są auta. Plan marketingowy Future Net również w swojej „ofercie” posiada auta.

Nie ma co ukrywać, że owe auta są najatrakcyjniejszymi nagrodami w Future Net. W dużej ilości firm, które oferują samochody są pewne haczyki. Otóż na przykład otrzymujesz auto w leasing i firma tak długa płaci za ten leasing ,jak długo spełniasz warunki. Przestajesz spełniać warunki, zostajesz z problemem, to znaczy z autem pozostawiony sam sobie.

W Future Net jest nieco inaczej, gdy już zakwalifikujesz się, by otrzymać auto, otrzymasz je na własność i nic więcej nie musisz robić. Jakie więc warunki należy spełnić by otrzymać auto?

Audi A3

 • 200 000 punktów;
 • 1000 partnerów na pakietach biznesowych w zespole;
 • 15 aktywnych partnerów osobistych w tym minimum 3 zakwalifikowanych do wycieczki.

Audi A4

 • 1 500 000 punktów;
 • 20 aktywnych partnerów osobistych w tym minimum 3 zakwalifikowanych do wycieczki;
 • 2 000 partnerów na pakietach biznesowych w zespole.

Audi A6

 • 1 800 000 punktów;
 • 30 aktywnych partnerów osobistych w tym minimum 3 zakwalifikowanych do wycieczki;
 • 3 000 partnerów na pakietach biznesowych w zespole.

Nagroda Główna przewidziana w Future Net – Porsche Panamera

 • 3 500 000 punktów;
 • 30 aktywnych partnerów osobistych w tym minimum 3 zakwalifikowanych do programu samochodowego;
 • 5 000 partnerów na pakietach biznesowych w zespole.

Plan marketingowy Future Net 4.0 czyli narodziny FutureAdPro

Wiemy że szykuje dla nas coś dużego. Wiemy, że to duże co nadchodzi będzie nazwało się FutureAdPro i będzie to część biznesu związana z revenue share.

Czym jest revenue share? W skrócie revenue share jest systemem pozwalającym firmie dzielić się ze swoimi użytkownikami, przychodami z reklam i/lub innych źródeł – najczęściej spotykaną obecnie formą tego typu programów, to proste płatne oglądanie reklam.

FutureNet Pro szerzej opiszemy w następnym wpisie – już się nie możesz doczekać? Nic prostszego zarejestruj się i napisz do nas, a otrzymasz propozycję dzięki, której wszystko będzie znacznie prostsze.

baner-1 Plan marketingowy Future Net 3.0 - po zmianach!

Wpis znajdziesz w wyszukiwarce między innymi na hasła: Plan marketingowy Future Net, Futurenet, FutureAdPro. Chcesz nam pomóc? Skomentuj i udostępnij ten wpis innymi. 🙂

baner-1 Plan marketingowy Future Net 3.0 - po zmianach!


bizneswsieci.eu
bizneswsieci.eu
Na blogu testujemy ciekawe miejsca na biznes w sieci. Rozwiązania biznesowe, które jedni pokochali a inni nienawidzą. Programy typu revenue share, biznesy inwestycyjne, firmy MLM, inne programy biznesowe. Obserwuj nasz subiektywny blog, a jeśli masz coś, czemu warto się przyjrzeć, koniecznie napisz do nas!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz