Plan marketingowy Future Net Club, część I – przed zmianami


Plan marketingowy Future Net Club

Uwaga! Najnowszy plan marketingowy FutureNet Club

Plan marketingowy Future Net? A czym w ogóle jest ten cały FutureNet? Czy już każdy z nas wie co to jest i z czym się to je? Zobacz: Czym jest FutureNet.

Zabierając się za rozłożenie planu marketingowego na łopatki zdałem sobie sprawę, że chyba pierwszy raz w historii, ktoś będzie poświęcał czas na dokładne rozpisanie planu pokazującego,  w jaki sposób można zarobić na mediach społecznościowych.

Wyobrażasz sobie, że kiedyś powstanie artykuł albo nawet książka „Pokazałem Facebook znajomym – teraz każdy na nim zarabia!”. No właśnie czy ta wizja nie jest co najmniej ciekawa? JEST i właśnie do tego sprowadza się ten wpis.

Chcę Tobie pokazać, w jaki sposób zarobić pieniądze, robiąc to samo co na Facebooku. Tylko właśnie – co takiego robi większość z nas na Facebooku? Otóż lajkujemy, udzielamy się w grupach, komentujemy. NIC więcej nie potrzeba – to wszystko!

Czym jest plan marketingowy Future Net Club?

Jeżeli wiesz już co nieco na temat branży MLM lub programów partnerskich, to na pewno pojęcie planu marketingowego nie jest Tobie obce. Jeżeli to Twoje pierwsze kroki, to wiedz że dla niektórych decyzja by rozpocząć przygodę z daną firmą, zaczyna się właśnie od analizy planu marketingowego czyli planu wynagrodzeń.

W tym miejscu chciałbym podkreślić jedną bardzo ważną i ciekawą rzecz. Otóż w biznesach takich jak FutureNet, w przeciwieństwie do pracy na etacie, nikt nie powie Tobie ile możesz zarobić!  To zależy tylko od Ciebie i od nas, jak skutecznie Tobie pomożemy, ale to temat na następny artykuł.

Plan marketingowy Future Net Club krok po kroku

Powiem to bez zbędnej filozofii, NAM wszystkim chodzi o to, by wyciągnąć z planu jak najwięcej pieniędzy dla siebie i naszych partnerów. Plan marketingowy Future Net Club jest obszerny, ale dzięki temu jest wiele miejsc, w których możemy zarobić.

Wyobraź sobie sytuacje, że wykonujesz pracę raz a zyski czerpiesz z kilku miejsc na raz. Nie możliwe? Tak więc proszę o pełną koncentrację i zaczynamy.

By zacząć zarabianie w FutureNet trzeba przede wszystkim być członkiem tej społeczności, czyli nie można zacząć zarabiać nie będąc „działaczem”. Plan marketingowy Future Net Club posiada 6 różnych pakietów produktowych. Czyli 6 różnych możliwości dołączenia do firmy. Podzielone są one na trzy kategorie.

 • Darmowy użytkownik
 • Product Member – czyli użytkownik produktu – w tej opcji można wybrać pakiety
  1. Member za $10
  2. Basic za $25
  3. Gold za $50

Plan-marketingowy-futurenet-Product-Member-300x220 Plan marketingowy Future Net Club, część I - przed zmianami

 •  Business Member – czyli właściciel biznesu – w tej opcji można wybrać pakiety:
  1. Exclusive za $100
  2. Sapphire za $500
  3. Royal za $1000.

Plan-marketingowy-futurenet-Product-Member-300x220 Plan marketingowy Future Net Club, część I - przed zmianami

I teraz powstaje pytanie co wybrać? Zatem zobaczmy, co się kryje za każdym z tych pakietów. Są to tak zwane media points.

1 media point = 1 cent – czyli w każdym pakiecie na start dostaniemy odpowiednio:

 • Member opłata to $10 czyli 1 000 Media Points
 • Basic opłata to $25 czyli 2 500 Media Points
 • Gold opłata to $50 czyli 5 000 Media Points
 • Exclusive opłata to $100 czyli 10 000 Media Points
 • Sapphire opłata to $500 czyli 50 000 Media Points
 • Royal opłata to $1000 czyli 100 000 Media Points

Czym są Media Points? Otóż Media Points to nic innego jak nasz waluta w FutureNet. Możemy je przeznaczyć na zakup dowolnego produktu FutureNet.

Uwaga ważne! Media points jest naszą walutą w FutureNet, czyli tak jak inne waluty nie posiada daty ważności zatem nie ulega przedawnieniu – możesz zbierać Media Points i skorzystać z nich w dowolnym momencie, kiedy tylko będą Tobie potrzebne.

Uwaga ważne! Opłata jest jednorazowa – jest to opłata za przystąpienie do firmy, a udział NIE wiąże się z żadnym abonamentem.

Plan marketingowy Future Net Club składa się aż z 8 możliwości zarabiania. Prześledźmy je po kolei:

 • Social Media Bonus

Jeżeli potrzebne byłoby sklasyfikowanie wszystkich 8 sposobów zarabiania w FutureNet, to Social Media Bonus jest tym najważniejszym, a zarazem najprostszym ze sposobów.  Inaczej mówiąc jest to wynagrodzenie za Twoją aktywność – po prostu rób to co na Facebooku i miej za to płacone. Nie! nie spamuj, po prostu się udzielaj.

Każda Twoja aktywność jest rejestrowana i wyceniana poprzez algorytm, tak więc Twoje posty, komentarze, ilość znajomych, to wszystko ma znaczenie. Jakie? Raz na dobę jest to wszystko zliczane i pojawia się na Twoim koncie.

Musimy być świadomi skąd firma będzie miała pieniądze na nasze wypłaty. Pieniądze za naszą aktywność nie biorą się z nieba, a z reklam. Reklamodawcy płacą firmie, a ona się dzieli z nami zyskami. Czy wiesz ile Facebook zarabia na reklamach? No właśnie a czy kiedyś się z kimś tymi pieniędzmi podzielił?

 • Best Sponsor Bonus

FutureNet każdego miesiąca wynagradza najaktywniejszą osobę czyli osobę, która zaprosiła najwięcej aktywnych użytkowników.

Kim jest aktywny użytkownik? Aktywny użytkownik to taka osoba które jest na pakiecie free member, ale od razu zaczyna się udzielać we FutureNet – czyli dodaj posty, komentuje, udziela się, ale nie spamuje.

 • Multimedia Bonus

Czy wiesz jak działa portal chomikuj.pl? Umożliwia on przechowywanie i dzielenie się plikami z innymi użytkownikami. FutureNet poszedł o krok dalej, nie tylko możemy dzielić się naszymi plikami, ale również je sprzedawać.

Posiadasz szkolenia, filmy, opracowania i chcesz na nich zarobić? Właśnie na tym polega multimedia bonus. Wyceń swój plik, wystaw go na sprzedaż, a otrzymasz 50% z jego sprzedaży. Pozostałe 50% zostanie podzielone w następujący sposób: 10% to prowizja FutureNet a 40% trafi do planu marketingowego czyli do podziału dla aktywnych członków platformy.

Uwaga ważne! Produkty do odsprzedaży mogą zamieszczać tylko użytkownicy kont premium.

 • Sales Bonus

Sales bonus to nic innego jak prowizja od sprzedaży produktów, które posiada w swojej ofercie FutureNet. Są to między innymi:

 • Lading page
 • Video mail
 • Blog
 • Cloud
 • Szablony stron www

Prowizja ze sprzedaży bezpośredniej tych produktów to 30%, ale dodatkowo otrzymujesz prowizję ze sprzedaży Twoich znajomych. Prowizja ze sprzedaży zespołowej jest aż do 10 poziomu w dół czyli możesz zarabiać na sprzedaży nie tylko Twoich znajomych, ale od osób których nie znasz, a które są znajomymi znajomych.

 • Friends Bonus

Friend bonus jest jedną z ciekawszych prowizji jakie możemy otrzymać z FutureNet. W uproszczeniu możemy powiedzieć, że otrzymujemy dodatkowo wynagrodzenie za uzupełnianie matryc.

W tym przypadku lepiej zobrazować to na przykładzie. Weźmy pod uwagę pierwsza najprostszą matrycę na poziomie 10$. Zakładamy, że każdy znajomy wprowadzany wykupi podstawowy pakiet czyli member za 10$.

Zobacz jak wypełnia się matryca. W pierwszej linii są trzy miejsca, za każde wypełnione miejsce dostaniesz prowizję 5% czyli w matrycy za 10$ będzie to odpowiednio 0,5$,  w matrycy za 25$ będzie to 1,25 i tak dalej.

Plan-marketingowy-futurenet-Product-Member-300x220 Plan marketingowy Future Net Club, część I - przed zmianami

W przypadku Friends Bonus dostajemy prowizję z 5 poziomów, a im głębiej tym większy procent.

 • Matching Bonus

Matching bonus nazywany jest przez twórców planu marketingowego FutureNet motywatorem. Motywuje on nas do osobistego zapraszania nowych znajomych. Matching bonus to procentowa premia od wszystkich naszych bezpośrednio poleconych, od ich zarobków z Friends bonus.

Matching bonus to od 20 do aż 100% tego co zarabiają Twoi poleceni. Odpowiednio:

 • 8 i więcej poleconych = 100% od ich zarobków z friends bonus
 • 6 poleconych = 80% od ich zarobków z friends bonus
 • 5 poleconych = 60% od ich zarobków z friends bonus
 • 3 poleconych = 40% od ich zarobków z friends bonus
 • 1 polecony = 20% od jego zarobku z friends bonus
 • Unilevel Bonus

Nie wiem czy zwróciłeś uwagę, ale każdy z omówionych do tej pory bonusów dotyczył pierwszych pięciu poziomów. Nie martw się tym jednak, FutureNet pomyślał również o tym. Unilevel Bonus to możliwość zarabiania do 10 poziomu.

Unilevel działa jednak nieco inaczej. Przy tej premii nie bierzemy pod uwagę matrycy trójkowej jak do tej pory, w tym bonusie budujemy nową strukturę.

Jak wspominałem na początku raz wykonana praca procentuje wiele razy i właśnie ten bonus jest doskonałym przykładem potwierdzającym te słowa. Budowanie nowej struktury nie wiąże się z nowymi osobami, budujemy nową strukturę tylko na potrzeby tego bonusu z osób już zaproszonych.

Jak wygląda struktura potrzebna do wyliczenia premii unilevel? Każda osoba zaproszona bezpośrednio przez Ciebie, to pierwsza linia, każda osoba bezpośrednio zaproszona przez Twojego poleconego to linia druga i tak dalej aż do 10 linii.

Unilevel zaczyna być naliczany od 6 osobistych poleconych.

 • 10 osobistych partnerów to 6% zarobku do 10 poziomu
 • 9 osobistych partnerów to 5% zarobku do 9 poziomu
 • 8 osobistych partnerów to 4% zarobku do 8 poziomu
 • 7 osobistych partnerów to 3% zarobku do 7 poziomu
 • 6 osobistych partnerów to 2% zarobku do 6 poziomu
 • New Position Bonus

Ostatnim z bonusów jakie oferuje nam FutureNet to new position bonus. Jest to kolejny dowód, że można otrzymywać wiele razy wynagrodzenie za tę samą pracę.

Gdy zaczynamy aktywnie działać i polecać platformę FutureNet zapełniamy nasze drzewko, naszą matrycę. Gdy w czwartym poziomie od nas pojawi się już 50 osób (oczywiście nie musimy polecać ich wszystkich sami – na ten wynik pracujemy wszyscy razem czyli osoby które są nad Tobą i pod Tobą) otrzymamy nową pozycję. Drugą i trzecią pozycję otrzymamy,  gdy na poziomie 5 od nas pojawi się po 75 osób.

Co nam dają kolejne pozycje? Zobacz punkt 5 czyli friends bonus, to proste otrzymamy jeszcze więcej możliwości do otrzymania pieniędzy od firmy.

Plan marketingowy Future Net Club część 1

Dlaczego plan marketingowy Future Net Club jest skomplikowany? To najczęściej zadawane pytanie z jakim się spotykamy. Czy p[o takiej analizie nadal uważasz, że jest skomplikowany. Plan marketingowy Future Net Club jest tak skonstruowany by dać jak najwięcej swoim partnerom i użytkownikom a więc zapraszamy na Plan marketingowy Future Net Club część 2

Plan-marketingowy-futurenet-Product-Member-300x220 Plan marketingowy Future Net Club, część I - przed zmianami


bizneswsieci.eu
bizneswsieci.eu
Na blogu testujemy ciekawe miejsca na biznes w sieci. Rozwiązania biznesowe, które jedni pokochali a inni nienawidzą. Programy typu revenue share, biznesy inwestycyjne, firmy MLM, inne programy biznesowe. Obserwuj nasz subiektywny blog, a jeśli masz coś, czemu warto się przyjrzeć, koniecznie napisz do nas!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz