Najczęściej zadawane pytania na temat TSU.CO czyli FAQ część pierwsza

Zarabiaj z TSU - Portal społecznościowy

Portal TSU – Pytania i odpowiedzi:

Przedstawiamy Tobie pierwszą część najczęściej zadawanych pytań na temat nowego portalu społecznościowego TSU.CO. Jeżeli nie znajdziesz Swojego pytania nie krępuj się i napisz do nas a my opublikujemy odpowiedź.

Co to jest TSU.CO

TSU.CO jest darmową platformą społecznościową, która dzieli się ze swoimi użytkownikami zyskami z reklam.

Czym TSU.CO różni się od innych stron społecznościowych?

Własność – założyciele TSU wierzą w prawdziwą własność czyli w prawa autorskie.  Własność istnieje jedynie, gdy użytkownik mediów społecznościowych posiada prawa do własnej treści i całej ekonomii z tym związanej. Użytkownicy powinni być wynagradzani za swoją aktywność jak „lajkowanie”, umieszczanie zdjęć i zamieszczanie postów. To proste i tak powinno się postępować.

Dostęp – TSU dzieli się z każdym swoimi przychodami z reklam bez względu na rodzaj treści, wielkość struktury czy poziom wpływu na innych użytkowników. Posługiwanie się platformą społecznościową TSU nie wymaga nic innego niż tego co robimy na innych platformach społecznościowych takich jak Facebook czy Twitter.

Wzmocnienie – model TSU jest globalny, skalowalny i zaprojektowany w taki sposób, aby wzmacniać pozycję użytkownika. Po raz pierwszy każdy użytkownik może być wynagradzany za tworzenie własnej treści.

Jak działa TSU.CO?

TSU.CO dzieli się przychodami z reklam, które pochodzą od osób i firm reklamujących się na platformie. Gdy zostanie utworzona reklama TSU.CO zatrzymuje dla siebie 10% dochodu na utrzymanie i dalszy rozwój platformy. Pozostałe 90% jest podzielone w następujący sposób: 50% z pozostałej sumy  jest wypłacone autorowi atrakcyjnej treści. Pozostałe 50% zostaje wypłacone do tak zwanej „Family Tree” czyli struktury osób, które znajdują się bezpośrednio nad autorem postu.

Jak mogę dołączyć do TSU.CO

Nowi członkowie mogą dołączyć do TSU.CO tylko przez zaproszenie użytkownika, który już należy do grona Tsu (poprzez link partnerski który wygląda następująco: www.tsu.co/NazwaUżytkownika) Jest to niezbędne by system TSU.CO mógł śledzić ścieżkę prowizji użytkowników.

Czy treść jaką zamieszczam na portalu TSU.CO ma jakąś wartość?

Tak, jako użytkownik platformy społecznościowej Twoje treści oraz interakcje z innymi użytkownikami są cenne. Na TSU.CO będziesz zarabiać właśnie na treści, a zarobisz dokładnie połowę kwoty uzyskanej na reklamie wyświetlanej przy Twoim poście. Udostępnianie treści w TSU.CO jest tak proste, jak na innych platformach społecznościowych. Zarejestruj się, opisz swój status, dodaj zdjęcia lub wideo do swojej strony i zacznij zarabiać. Angażuj swoich przyjaciół i znajomych tak często, jak Ty chcesz i zarabiaj!

 Czy moi znajomi również mają jakąś wartość?

Tak, Twoi znajomi w TSU.CO mają podwójną wartość. Po pierwsze są Twoimi znajomymi, a po drugie druga połowa zarobków TSU.CO pochodzi właśnie od wzrostu i aktywności Twojej sieci znajomych w TSU elegancko nazwanych rodziną „Family”. Jedna trzecia przychodów generowana z postów użytkowników przechodzi do osoby, która bezpośrednio ją zaprosiła Tsu.

Jak wygląda algorytm TSU.CO?

Algorytm TSU.CO jest opisany tutaj


bizneswsieci.eu
bizneswsieci.eu
Na blogu testujemy ciekawe miejsca na biznes w sieci. Rozwiązania biznesowe, które jedni pokochali a inni nienawidzą. Programy typu revenue share, biznesy inwestycyjne, firmy MLM, inne programy biznesowe. Obserwuj nasz subiektywny blog, a jeśli masz coś, czemu warto się przyjrzeć, koniecznie napisz do nas!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz