Moc blogowania czyli zarabianie za pisanie.


Czy pamiętacie takie czasy troszkę dziwne i szalone gdy blogi kojarzyły się ludziom z pisaniem pamiętnika i publikowania go w sieci. Dziwne to było jedynie parę lat temu, a wydaję się jakby minęły wieki.

Dziś na blogu można zarabiać!

Bez wątpienia w miarę rozwoju Internetu blogi zaczęły odgrywać coraz większą rolę, aż pewnego dnia zahaczyły o marketing. Dziś już nikt tego nie ukryje, dziś to je jest już tajemnica, dziś to niezaprzeczalny, niepodważalny fakt, że na blogu można zarabiać. Oczywiście można to robić na wiele różnych sposobów. I właśnie marketing szeptany również znalazł dla blogowania konkretną funkcję.

Coraz większa liczba ludzi szuka dzisiaj informacji oraz opinii na temat produktów i usług właśnie w Internecie. Trzeba sobie zadać jedno kluczowe pytanie, co działa najbardziej na człowieka?

Dzisiaj blog stał się podstawowym narzędziem każdej kampanii marketingowej.
3900145161_fb7672ce56-300x179 Moc blogowania czyli zarabianie za pisanie.

Oczywiście prawdziwa opinia drugiego człowieka. Do tego właśnie celu blogi nadają się doskonale. Musimy również zwrócić uwagę na to, że taka forma marketingu szeptanego jest bardzo popularna wśród firm kosmetycznych i odzieżowych, które dobrze wiedzą jak ważna dla potencjalnych klientów jest opinia innych.

Najprostszy przykład takiego działania marketingowego to dawanie produktów do testowania blogerom. Blogerzy korzystają na tym podwójnie – korzystają za darmo z produktów i często dostają za to jeszcze wynagrodzenie. Proste i przyjemne. Oczywiście aby „załapać się” do testowania należy spełnić wymagania, najczęściej w postaci dużej poczytności bloga.

Jak widzisz pokazałem tylko jeden drobny przykład, mam nadzieję, że pobudził on Twoje zmysły i w Twojej głowie roi się ze sto pomysłów jak wykorzystać blog do swoich celów. Do dzieła, stwórz blog i wynieś swój biznes na wyższy poziom.


bizneswsieci.eu
bizneswsieci.eu
Na blogu testujemy ciekawe miejsca na biznes w sieci. Rozwiązania biznesowe, które jedni pokochali a inni nienawidzą. Programy typu revenue share, biznesy inwestycyjne, firmy MLM, inne programy biznesowe. Obserwuj nasz subiektywny blog, a jeśli masz coś, czemu warto się przyjrzeć, koniecznie napisz do nas!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz