Biznes w sieci - marketing spolecznosciowy

Marketing społecznościowy, marketingiem wirtualnych relacji?

Coraz częściej zdarza nam się usłyszeć takie frazy jak „social media marketing”, czy „marketing społecznościowy”, tylko co to takiego?

Jak dla mnie jest to system pozyskiwania klientów, dystrybucji produktów, sprzedaży usług itp. po przez właśnie szeroko pojęte media społecznościowe takie jak Faacebook, Tweeter, Pintarest itp.

Charakteryzuje się on tym, że osoby posiadające własną działalność, nie tylko internetową, promują swoje usługi poprzez portale społecznościowe i dzięki nim uzyskują wszelkiego rodzaju zlecenia.

W dobie Web 2.0 uważam to za całkiem dobrą koncepcję rozwojową, nie tylko dla e-biznesów, ale również dla wszelkiego rodzaju firm, które poprzez reklamę ich działalności mogą uzyskać niesamowitą grupę klientów, którzy w perspektywie długofalowej mogą doprowadzić do uzyskania całkiem ciekawych dochodów oraz rozwoju ich działalności.

Co jednak z tzw. farmami fanów?

Są one dobre, aby nasz fanpage wyglądał ładnie, bogato, abyśmy na pozór mieli wielu wielbicieli, jednak w dłuższej perspektywie czasu daje to nam znikomy, a nawet zerowy odbiór informacji którą chcemy sprzedać/przekazać za pomocą naszej strony – po prostu są to fikcyjne lub totalnie nie zainteresowane naszą działalnością konta.


Łukasz
Łukasz
sadsadsa asdasdsa asdsad asdasd asdasdsadsadsa asdasdsa asdsad asdasd asdasdsadsadsa asdasdsa asdsad asdasd asdasdsadsadsa asdasdsa asdsad asdasd asdasdsadsadsa asdasdsa asdsad asdasd asdasdsadsadsa asdasdsa asdsad asdasd asdasd

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz