Marketing internetowy skutecznbiejszy niż reklama tradycyjna

Biznes w sieci - marketing internetowy

Marketing internetowy jest obecnie dużo skuteczniejszy niż reklama w telewizji czy radiu.

To właśnie Internet jest obecnie najlepszym miejscem na reklamowanie własnej firmy. Coraz więcej osób przekonuje się do tego, że marketing w sieci może pomóc im w zwiększaniu dochodów swojej firmy.

Jeszcze nie tak dawno prasa, radio i telewizja były trzema podstawowymi środkami komunikowania się z klientami. Obecnie dużo rentowniejszym sposobem jest reklamowanie się w Internecie za pomocą stron internetowych oraz social media.Stworzenie FaceBooka stało się rewolucyjnym momentem i stworzyło wiele nieznanych dotąd sposobów komunikowania się z klientami.

Teraz dużo lepszym narzędziem promocji jest własna społeczność wokół produktu niż na sucha reklama.

Każdemu przedsiębiorcy zależy na tym, żeby jego firma skupiała wokół siebie grono wiernych klientów, którzy będą wypatrywać nowych produktów i chętnie je nabywać. Idealnym przykładem takiej firmy jest Apple, które obecnie nie otacza się fanami, a wręcz wyznawcami.

Obecnie klient znacznie chętniej identyfikuje się z daną marką. Dlatego tak ważne jest stworzenie spójnej ideologii firmy oraz jej produktów. Popatrzmy chociażby na firmę NewBalance, której produkty przeznaczone są dla osób prowadzących sportowy tryb życia, ale są tak dobre, że w wielu butach tej firmy można chodzić na co dzień. Marka ta zaskarbiła sobie miejsce w sercach wielu osób i to już nie jest zwykły marketing, a właśnie budowanie społeczności.

Każdy przedsiębiorca powinien chętniej spojrzeć w kierunku marketingu internetowego.

Daje on niespotykane dotąd możliwości, które nie każdy potrafi odpowiednio wykorzystać. Jednak zatrudnienie odpowiednich osób, ewentualnie nauczenie się umiejętności odpowiedniego komunikowania się ze swoimi klientami daje nadzieje, że wokół Twojej firmy utworzy się szerokie grono odbiorców, którzy będą z utęsknieniem wypatrywać nowych produktów!


Łukasz
Łukasz
sadsadsa asdasdsa asdsad asdasd asdasdsadsadsa asdasdsa asdsad asdasd asdasdsadsadsa asdasdsa asdsad asdasd asdasdsadsadsa asdasdsa asdsad asdasd asdasdsadsadsa asdasdsa asdsad asdasd asdasdsadsadsa asdasdsa asdsad asdasd asdasd

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz