FutureNet startuje z FutureAdPro. Czy widziałeś ostatni newsletter wysłany przez FutureNet? Nie? No to uważaj, bo stało się coś, czego wszyscy nie możemy się doczekać. Domyślasz się już co mamy na myśli?

baner-1 FutureAdPro, RevShare od FutureNet

Wiadomość jaką wszyscy dostaliśmy jest bardzo wyjątkowa. Otóż rusza FutureAdPro (FutureNet Advertising Program) czyli  program typu revenue share pod parasolem FutureNet.

Dlaczego FutureAdPro jest wyjątkowe?

Pewnie zastanawiasz się, dlaczego jest to aż tak wyjątkowa wiadomość? Otóż zarabiamy w sieci już od wielu lat, dużo już widzieliśmy, przetestowaliśmy całą masę programów zarobkowych typu RevShare, programów inwestycyjnych dużego ryzyka, firm MLM i innych czasem bardzo dziwnych sposobów zarabiania pieniędzy przez Internet – w skrócie można powiedzieć, że mamy duży bagaż doświadczeń.

I właśnie to doświadczenie podpowiada nam, że FutureAd Pro będzie poważnym kandydatem do miana najlepszego biznesu w Internecie w 2016 roku. Poza naszą intuicją i doświadczeniem możemy również się przyjrzeć niektórym faktom.

baner-1 FutureAdPro, RevShare od FutureNet

FutureAdPro to pierwszy program typu revshare w skali światowej, który oparty jest o  funkcjonującą platformę społecznościową. FutureNet, bo o tej platformie mówimy, służy nie tylko jako zaufany już na rynku nośnik reklamy, (FutureNet powstał w 2014 roku)

FutureNet tworzy przyjazne środowisko, które koncentruje się na pozyskiwaniu zewnętrznych oraz wewnętrznych reklamodawców jak również na budowie relacji pomiędzy użytkownikami.

Jakie to będzie miało przełożenie na FutureAd Pro? Jeżeli masz doświadczenie w zarabianiu w programach RevShare, to odpowiedź na to pytanie jest na tyle oczywista, że nie wymaga dogłębnej analizy. Jeżeli nie masz doświadczenia, zachęcamy do kontaktu. Poznaj nas, byśmy mogli opowiedzieć Tobie o naszym doświadczeniu i jak ważne w tej branży jest wiedzieć skąd pochodzi biznes, jakie ma zabezpieczenia i możliwości rozwoju.

Jesteś zainteresowany stabilnym i bezpiecznym zarabianiem na globalnym rynku reklam opartym o program RevShare – zapraszamy do kontaktu, ponieważ to od tej chwili możesz to robić na platformie FutureAdPro.

Jak działa FutureNet Advertising Program?

Od chwili uruchomienia programu FutureAdpro będziesz mieć możliwość zakupu pakietów reklam, są to tak zwane AdPacki. Adpack będzie wypracowywał Tobie zarobek. Warunkiem uruchomienia takiego Adpaka jest obejrzenie 10 reklam. Po obejrzeniu reklam Adpack będzie aktywny przez 24 godziny. By aktywować Adpack na następne 24 godziny należy znowu obejrzeć 10 reklam.

Prawda, że proste? Kupujesz pakiet reklam, oglądasz 10 reklam dziennie i już! Zarabiasz! Twoje naliczenia na konto w FutureAdPro będą odbywać się co 15 minut.

Więcej na Plan Marketingowy FutureAdPro

Polecanie FutureAdPro

Jak wiesz zarabiamy w wielu Programach Internetowych, ale za każdym razem otrzymujemy to samo pytanie: „czy trzeba polecać”? W tym przypadku polecanie FutureAdPro nie jest konieczne – ale oczywiście może przynieść Tobie dodatkowe korzyści.

Rekomendując FutureAdPro swoim znajomym otrzymasz gratyfikacje od każdego zakupu, aż do 5 poziomu w głąb swojej struktury Partnerskiej.

baner-1 FutureAdPro, RevShare od FutureNet

Jeśli posiadasz już swoja strukturę w Futurenet to zostanie ona przeniesiona w stosunku 1:1 do nowego programu FutureAd Pro. Jeżeli jednak nie masz jeszcze swojej struktury zapraszamy do kontaktu. Pamiętaj, koniecznie zapytaj o nasz rotator linków i stronę partnerską przydatną do promocji tego programu.

Pozdrawiamy i czekamy na Ciebie w naszym zespole!

baner-1 FutureAdPro, RevShare od FutureNet


bizneswsieci.eu
bizneswsieci.eu
Na blogu testujemy ciekawe miejsca na biznes w sieci. Rozwiązania biznesowe, które jedni pokochali a inni nienawidzą. Programy typu revenue share, biznesy inwestycyjne, firmy MLM, inne programy biznesowe. Obserwuj nasz subiektywny blog, a jeśli masz coś, czemu warto się przyjrzeć, koniecznie napisz do nas!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz