Czym w ogóle jest Future Net Club?

Co to jest Future Net Club? Dziś właśnie odpowiemy sobie na pierwsze, a zarazem najciekawsze i najważniejsze pytanie, no co to jest to FutureNet ???

Aby odpowiedzieć na to pytanie, musimy odwołać się do Twojej wyobraźni. Wyobraź sobie platformę społecznościową – pewnie tak jak większości, Tobie również pierwszy do głowy przyszedł Facebook . Musimy się przyznać, że nam również.

baner-1 Future Net Club - a co to jest?

To teraz nieco trudniejsze zadanie. Wyobraź sobie nowocześniejsze wydanie facebooka. Tak! Dobrze zrozumiałeś nowocześniejsze wydanie, tak popularnego i wcale nie jeszcze takiego starego portalu społecznościowego, jakim jest Facebook. Zobacz naszą grupę Future Net Club Polska na FB.

I co Tobie wyszło – bo nam przed oczami od razu staje Future Net Club.

FutureNet Club to nowoczesna platforma społecznościowo-multimedialna, na której możesz, a z naszą pomocą będziesz zarabiać.

Poczekaj wszystko po kolei. Pozwól, że zadamy Tobie jeszcze parę pytań

  • Czy kiedykolwiek korzystałeś z innych portali społecznościowych np. Twittera albo Instagrama?
  • Czy udzielasz się chociaż w minimalny sposób na tych portalach?
  • Czy zapraszasz do nich swoich znajomych i przyjaciół, czy dzielisz się z innymi swoimi przemyśleniami, opiniami, a może po prostu informujesz co u Ciebie słychać?
  • Czy udostępniasz wpisy, zdjęcia i filmy innych użytkowników?
  • Czy portale społecznościowe odgrywają w Twoim życiu troszkę większą rolę?
  • Czy korzystasz dodatkowo z reklam i popularnych gier?

Zobaczmy jak wygląda sytuacja. Badania przeprowadzone  przez naukowców,  nie tylko tych słynnych Amerykańskich, pokazują, że ponad 90% użytkowników światowego Internetu odpowiedziało twierdząco na przynajmniej dwa z tych pytań.

Portale społecznościowe to nasza „nowa” rzeczywistość, z którą już tylko nieliczni walczą.  Jak mówi ostatnio modne powiedzenie „jeżeli nie jesteś na Facebooku, to nie istniejesz”, a to tylko potwierdza wszędobylskość nowego medium – medium społecznościowego.

Byłem klientem portalu społecznościowego!

Chcielibyśmy uświadomić Tobie, że do tej pory zarówno Ty, jak i my byliśmy jedynie klientami Facebooka, Twittera czy Instagrama. Znajdzie się również sporo osób, które były klientami wszystkich portali społecznościowych. Nawet osoby, które zapraszaliśmy – nasi przyjaciele i znajomi, również stawali się klientami. Trzeba podkreślić – klientami bardzo drogocennymi, ponieważ sam Facebook zarabia na nas około 6 milionów dolarów dziennie.

Samoistnie nasuwa się kolejne pytanie, ile Ty zarobiłeś na swojej działalności w mediach społecznościowych, skoro wiemy ile one zarobiły na Tobie?

W tym przypadku jesteśmy pewni – Twoje zarobki są takie same jak nasze – 0 zł.

Rozwiązanie = Future Net Club

W tym momencie nic już nie musisz sobie wyobrażać. Od kiedy powstała nowa platforma społecznościowa nazwana FutureNet Club zarabianie na mediach społecznościowych stało się faktem.

Co należy zrobić, by zacząć zarabiać?

Otóż odpowiedź jest bardzo prosta. Nic więcej, niż to co robisz do tej pory. Pamiętasz nasze pytania? W FutureNet Club za swoją działalność taką jak postowanie, udostępnianie czy chociażby lajkowanie będziesz wynagradzany. Po prostu – bądź aktywny.

Pamiętaj jednak nie spamuj – nikt nie lubi spamu.

Zatem nie czekaj. Zarejestruj się już teraz i zobacz jakie są nasze możliwości. Zobacz jakie są możliwości nowego gracza na rynku. Przyszłość mediów społecznościowych to Future Net Club.


bizneswsieci.eu
bizneswsieci.eu
Na blogu testujemy ciekawe miejsca na biznes w sieci. Rozwiązania biznesowe, które jedni pokochali a inni nienawidzą. Programy typu revenue share, biznesy inwestycyjne, firmy MLM, inne programy biznesowe. Obserwuj nasz subiektywny blog, a jeśli masz coś, czemu warto się przyjrzeć, koniecznie napisz do nas!

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "Future Net Club – a co to jest?"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Gienek
Gość

Wczoraj wszedłem już w FutureNet.club. Przeczytałem całość, zrozumiałem i cieszę się, bo dała mi odpowiedź na ważne pytanie.

wpDiscuz