Future AdPro – UWAGA! Drobne zmiany na drodze Tsunami!

Future AdPro

Future AdPro jest jak tsunami.

Nadchodzi wielka fala Future AdPro, która zaleje cały zarobkowy Internet, do którego oczywiście każdy musi się przygotować. W jaki sposób przygotowujemy się my?

  1. Obecnie finalizujemy strony partnerskie dla naszego zespołu http://bizneswsieci.eu/fn/ – chcesz stronę odezwij się do nas. Posiadamy już nowy serwer, ponieważ zainteresowanie tymi stronami przeszło nasze najśmielsze oczekiwania.
  2. Umieszczamy reklamy w różnych miejscach Internetu byście mogli skorzystać z naszego rotatora linków.

Nie o narzędziach teraz, a o pewnych zmianach, na drodze rozpędzającej się fali błękitnego Tsunami Future net i Future ad pro. Zamiast pisać od nowa pozwolimy sobie zamieścić 1 do 1 tekst wysłany przez firmę do swoich partnerów, a następnie przeczytasz nasz komentarz do tych zmian.

Zapraszamy do lektury firmowego Newslettera Future Net (pisownia oryginalna):


„W dniu Wielkiej Nocy cały zespół FutureNet życzymy Tobie i Twoim bliskim, aby te święta wniosły do Waszych serc wiosenną radość i świeżość, pogodę ducha, spokój i ciepło.

W dzisiejszym Newsletterze pragniemy się z Tobą podzielić kilkoma wiadomościami oraz zmianami.

Część z nich wchodzi w życie z dniem wprowadzenia programu Future AdPro na punkcie którego oszalał cały świat. Już dzisiaj ruch na naszej stronie www.futurenet.club wzrósł ponad 20-krotnie w stosunku do zeszłego miesiąca! Dziękujemy wam serdecznie za tak wielki entuzjazm oraz prace jaka wkładacie w rozwój naszej platformy.

Powrót do starych zasad
W związku z wieloma niejasnościami oraz setkami pytań dotyczących przesunięć w matrycach oraz wahaniami wysokości premii spowodowanych przemieszczaniem się struktur po Upgreadowaniu  Partnerów w niższych poziomach jesteśmy zmuszeni w trybie natychmiastowym (od dnia 25-03) powrócić do poprzednich zasad które nie przewidują 7 dniowego okresu na Upgread. Od dzisiejszego dnia aby czerpać korzyści w określonej matrycy (10$,25$, 50$, 100$, 500$, 1000$) należy je posiadać.

Przykład:
Posiadasz 3 pierwsze matryce (10,25,50$) w przypadku kiedy jeden z Parterów Twojego zespołu lub Twój Partner Osobisty wykupi wyższą pozycję (100$, 500$ lub 1000$) tracisz bezpowrotnie prowizje w matrycach których na chwile Upgreadu Partnera nie posiadasz. Prowizja która Cię pomija trafia do osoby powyżej Ciebie która tą matryce wykupiła. Ta zmiana bezpośrednio wpłynie na absolutną stabilność Matryc oraz będzie skutkować całkowitym brakiem jakichkolwiek przemieszczeń oraz wahań w wysokości naliczeń.

pakiety_futurenet Future AdPro – UWAGA! Drobne zmiany na drodze Tsunami!

Mając na uwadze stabilność oraz żywotność programu FutureAdPro informujemy iż od dnia wdrożenia programu Rev-Share zostaną trwale zlikwidowane nstp premie: Advertising Bonus, Login Bonus oraz dodatkowe matryce. Celem wprowadzenia powyższych zmian jest przede wszystkim długowieczność i stabilność FutureAdPro. Dla Partnerów którzy nabyli kwalifikacje do Adwertising Bonus oraz posiadają dodatkowe matryce nic się nie zmienia. FutureAdpro poza pasywnymi możliwościami zarabiania stworzy również alternatywę dla Login Bonus. Osoby które są zainteresowane zarabianiem bez konieczności nabywania jakichkolwiek pakietów reklamowych (Ad Pack) również znajdą cos dla siebie, ale o tym już wkrótce.

Future-Games:  W najbliższych dniach Update  wydanej przez FutureNet grze slotowej „FutureSlot” Mamy nadzieję że Ty również już pobrałeś naszą grę i będziesz mógł czerpać wiele radości na nowych poziomach naszej gry. (Dostępna na urządzenia Android oraz w wersji przeglądarkowej w systemie Windows)

LINK: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Company.SlootGame&hl=pl
W najbliższych miesiącach zostanie wydana kolejna pozycja opracowana przez Future-Games. Gry to jeden z sektorów FutureNet który poza reklamą zewnętrzną bardzo mocno wesprze FutureAdPro.

Zapraszamy do aktywnosci na naszej Platformie oraz jeszcze raz życzymy Tobie oraz Twoim Bliskim zdrowych i radosnych Świąt Wielkiej Nocy
FutureNet Team „


Tak to wygląda. Naszym zdaniem są to zmiany na plus. Pozwolą nam więcej zarobić w Future AdPro i Future Net ponieważ, nie będzie już niepotrzebnych kalkulacji z jakim pakietem wejść – wiadomym teraz jest, że im wyżej tym lepiej. Pytanie czy koniecznie warto wchodzić na najwyższy pakiet za 1000$?

To zależy od tego jaka jest Twoja linia sponsorowania. Jeżeli dołączyłeś do nas to wiesz, że skupiamy się bardziej na Future AdPro i to tam będziemy pomnażać swój kapitał, już na starcie wkładając parę tysięcy, a w matrycy mamy jedynie pakiety 10$, 25$, 50$ i 100$.

Natomiast jeżeli dołączyłeś do kogoś, kto zaprasza dużo osób na pakiet 1000$ czy choćby 500$, to lepiej przygotuj się na taki własnie dodatkowy wydatek. Wiadomym jest, że kiedyś ktoś taki może pod Ciebie spaść.

Owszem moglibyśmy tutaj nakręcać Ciebie na 1000$, ale nie zrobimy tego, bo to Twoje pieniądze i to Ty zdecydujesz czy ulokujesz je w matrycy FutureNet już teraz czy w paczkach reklamowych Future AdPro, a dopiero potem z zysków, kupisz droższy pakiet w matrycy.

Wiedz, że nasza strategia nie musi być wyrocznią dla Ciebie. To twoje pieniądze i Twój biznes, my jesteśmy tutaj do tego by poinformować Cię o wszystkich możliwych wariantach, bez niepotrzebnych niedomówień.

Bez względu na Twoją decyzję pamiętaj, że zajęcie miejsce w matrycy z pakietami do 100$ włącznie to naszym zdaniem podstawa tego biznesu. reszta zależy od tego jaką strategie na ten biznes wybierzesz.

Pozdrawiamy i zapraszamy do kontaktu!

pakiety_futurenet Future AdPro – UWAGA! Drobne zmiany na drodze Tsunami!


bizneswsieci.eu
bizneswsieci.eu
Na blogu testujemy ciekawe miejsca na biznes w sieci. Rozwiązania biznesowe, które jedni pokochali a inni nienawidzą. Programy typu revenue share, biznesy inwestycyjne, firmy MLM, inne programy biznesowe. Obserwuj nasz subiektywny blog, a jeśli masz coś, czemu warto się przyjrzeć, koniecznie napisz do nas!

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "Future AdPro – UWAGA! Drobne zmiany na drodze Tsunami!"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
wpDiscuz