event futurenet i futureadpro

Minęły już dwa miesiące od pierwszego, oficjalnego Eventu FutureNet i FutureAdPro w Warszawie.

Dużo się działo, dużo osób przemawiało ze sceny. Dziś chcieliśmy przypomnieć Tobie to wydarzenie.

Na Evencie przedstawiło nam się 15 osób, które z powodzeniem zarabiają w FutureNet i FutureAdPro, a dzięki uprzejmości Karola Bartkowskiego mamy możliwość przedstawić skrót wszystkich wystąpień.

baner-1 Kto, co i o czym czyli I event Futurenet i Futureadpro!

1 mówca Hugh Paul. Wyjaśnił zasadę działania FutureAdPro.

Hugh Paul to charyzmatyczny i bardzo doświadczony lider, więc wszystkie jego rady były bezcenne i poparte doświadczeniem.

W pierwszych słowach przywołał przykład Marka Zuckerberga, który na spotkanie zaprosił 5 osób, a przyszły 2 i dzisiaj są miliarderami. Dlatego zapraszaj jak najwięcej osób, lecz jednocześnie miej świadomość, że wielu po prostu nie przyjdzie, a Ty i tak rób swoje.

Wspomniał również o Facebooku, który jako portal społecznościowy zarobił 18 mld $ na reklamach, ale my jako jego użytkownicy nie mamy z tego nawet centa. Natomiast FutureNet choć na razie mniejszy niż FB, to od samego początku dzieli się swoimi zyskami z użytkownikami, co jest niewątpliwie jego najważniejszą unikalną cechą.

Radził również, aby relacje i społeczność skupioną wokół nas budować poprzez czat, czyli relacje bardziej prywatne. Przedstawił również potęgę gier, którymi sam zajmuje się od ponad 20 lat.

Dzisiaj gry są w innej formie niż dawniej i pozwalają firmom zarabiać setki milionów $, dlatego na FN również będą gry, które pozwolą nam wszystkim zarabiać pieniądze.

Wyjaśnił zasadę działania FutureAdPro, które jest platformą revsharową płacącą użytkownikom za oglądanie reklam. Ponadto można na niej promować swoją firmę, gdyż wykupując za 50$ jeden Ad Pack, czyli paczkę reklamową otrzymuje się 800 wyświetleń reklamy na platformie. Można też zarabiać na polecaniu platformy innym osobom i firmom.

Hugh Paul zachęcił również do budowania struktur poprzez pomoc w osiąganiu przez innych korzyści, np. jeśli pomożesz 3 osobom zdobyć telefon, Ty otrzymasz komputer. Wówczas pomóż 3 osobom zdobyć komputer, a Ty otrzymasz wycieczkę itd. aż do luksusowego Porsche Panamera.

2 mówca Paulo Martins

Część swojego wystąpienia poprowadził w języku portugalskim, aby wesprzeć swój team, który był z nim na sali.

Następnie w j. angielskim poradził, aby wspierać nie tylko pierwszą linię, ale również te dalsze, gdyż stamtąd też mamy pieniądze. Dodał również, że on nie chce być najlepszy w zespole, ale chce mieć najlepszy zespół.

3 mówca Paul Mc Carthy

Zachęcał do budowania relacji z innymi, gdyż jak stwierdził są one w tym biznesie najważniejsze.

4 mówca Fraser Douther

Przekonywał, że biznes powinno się zacząć od siebie, czyli zanim zaczniesz przekonywać kogoś innego, bądź samemu przekonany na 100 % do tego co i jak robisz​.

Ponadto znaj swój biznes od podszewki i najdrobniejszych szczegółach, tak jak znają go Roman i Stephan, którzy dali nam wspaniały samochód, ale nauka jazdy nim należy już do nas.

Zachęcał również, aby brać udział w każdym webinarze i każdym szkoleniu na temat działania firmy, gdyż jak przekonywał jest duża różnica pomiędzy zainteresowaniem, a zaangażowaniem.

Edukuj siebie i swój zespół cały czas, gdyż nawet jeśli masz jedną osobę to jesteś już liderem.​

5 mówca Wojciech Krupa

Podziękował założycielom za ich pracę i pomysł, a następnie opowiedział dowcip.

6 mówca Mariusz Jacak – jeden z pierwszych, który doszedł do 1000 adpacków w Futureadpro

Gdy zaczynał 4 lata temu w MLM nie miał pieniędzy, ale miał kolegę, który bardzo w niego wierzył. Dziś zauważył, że tradycyjny MLM odchodzi do lamusa, gdyż tam ludzie za mało zarabiają, ​a przyszłością jest biznes i MLM online.

Gdy zarobił swoje pierwsze 10$ zaczął jeździć na eventy i spotkania i budował relacje i kontakty z innymi i to pozwoliło mu zarobić 120 tys. zł, a do tej pory łącznie 1 mln zł online.

Obecnie ma 1000 Ad Packów i 500$ dziennie plus 250 ­ 300$ z zespołu.

7 mówca Wojciech Nowacki

Stwierdził, że w biznesie online nie ma żadnych granic, ani żadnych ograniczeń. Możesz mieszkać w jednym kraju, a biznes robić z ludźmi z innego.

8 mówca Wojtek

Gdy znajomy zapraszał go do FN, argumentował to tym, że obecnie cały świat jest online, więc albo się zabierzemy, albo będzie za późno.

Następnie Ad Packi porównał do serc bijących co 15 min.​Następnie dodał, że wystarczy, aby każdy z nas zaprosił 3 osoby, a matryca zapełni się sama. Dlatego efekty są wtedy gdy mamy w sobie wytrwałość i konsekwencję.

9 mówca Wojciech Gużda

W FN i FAP możesz co 15 minut zarabiać pieniądze, ale jeśli się zaangażujesz to możesz zarabiać bardzo duże pieniądze, zwłaszcza, że jeszcze rok temu nie było tu liderów, a teraz jest ich wielu.

10 mówca Mateusz Gużda

Kilka lat temu nie było go stać nawet na zakupy, więc w lodówce było tylko światło, ale po uporczywych poszukiwaniach znalazł biznes online i wszedł ze 119$, by po 4­5 miesiącach zarobić 50­60$. Następnie w ciągu 5 lat zarobił 8 cyfrowe kwoty w $.

Radził, że jeśli robisz biznes, to zadaj sobie pytanie czy jesteś w nim szczęśliwy, bo po to do niego dołączasz by być szczęśliwy​. Później określ sobie konkretny cel np. ile chcesz zabrać dziennie i powiedz to przed lustrem do siebie. Następnie każdego dnia sprawdzaj, czy już masz ten cel osiągnięty, a jeśli nie to wiedz, że masz kolejny dzień, aby go osiągnąć.

11 mówca Paweł Rżysko

Stwierdził, że same pieniądze go nie motywują, ale to co za nie może mieć już tak. Zachęcał, aby znaleźć swoje dlaczego,​a wtedy będzie się miało motywację do działania.

12 mówca Ewelina Zimoń

Gdy zaczynała biznes online popełniała tysiące błędów, ale chce pokazać swoim przykładem, że można zarabiać online.

Ponadto przekonywała, że każdy powinien być sobą i być konsekwentnym, gdyż to Ty przyciągasz ludzi, a nie firma.

13 mówca Łukasz Paszek

Nie musisz być doskonały i jesteś w stanie z wykorzystaniem translatora zaprosić każdego, jeśli tylko przestaniesz się bać​. Powiedz innym o FN, jako świetnym biznesie i tyle.

14 mówca Grzegorz Koprowski

Na początek skup się na swoim najbliższym otoczeniu​. Gdy zaczynał nie miał pieniędzy, ale choć sponsor nie wiedział zbyt wiele o biznesie, on zaprosił 27 osób w pierwszym tygodniu, a w pierwszy miesiąc zarobił 3000 zł.

Nie interesowały go pieniądze, lecz to co dają. Dziś nie chce pracować u kogoś, choć kiedyś pracował w Anglii wykonując najprostsze prace, dziś jeździ tam robić biznes.

15 mówca Adrian Klapczarek

Mówił, że to co musisz zrobić, to zapytać siebie, co możesz zrobić dla rynku i zacząć to robić​.

Następnie zamiast wychodzić ze swojej strefy komfortu, zacznij ją poszerzać. Ostrzegał również, że jeśli ktoś pochodzi z małej miejscowości i twierdzi, że nie da się osiągnąć sukcesu, to sam sobie robi krzywdę.

Mówił również o tym, że działa na dwóch platformach, czyli Facebook i Instagram, ale po to aby kierować ruch na trzecią, na której zarabia czyli FutureNet.

Kiedyś gdy patrzył na znajomych, to widział, ze mają świetne domy, samochody i wakacje, ale najczęściej w kredycie, czyli są na wielkim minusie, choć innym wydają się bogaci. On sam kiedyś ubierał się, aby wyglądać, że ma pieniądze, a dzisiaj ma pieniądze i nie musi już wyglądać.

Dodał równie, że szanuje wszystkie biznesy, które nie pompują sztucznie ludzi lecz przekonują, że każdy z nas ma w sobie coś wyjątkowego i może się tym z innymi podzielić.

Jesteśmy w dobrym czasie, w dobrym miejscu i jesteśmy właściwymi ludźmi. Przekonywał również, że to social media są dźwignią, więc my jako ludzie nią nie bądźmy.

Mówcy Roman Ziemian i Stephan Morgenstern ­ założyciele FutureNet i FutureAdPro.

 • Radzili, że jeśli nie jesteś tu, gdzie chcesz być, to słuchaj liderów. Następnie przedstawili spodziewane nowości na obu platformach:
 • ­ Momentum system jest w nowej odsłonie i jest w kilkunastu językach;
 • ­ Future blog będzie odświeżony i jeszcze prostszy w obsłudze;
 • ­ nowe strony lądowania;
 • ­ więcej miejsca w chmurze;
 • ­ nowe gry oparte na sztucznej inteligencji;
 • ­ powstanie nowy dział do pozyskiwania reklam od firm z zewnątrz;
 • ­ dostępne będą vouchery na reklamę, tak jak robi to Google, a gdy firma zdecyduje się zostać i zapłacić będzie 20 % prowizja dla użytkownika, a 80 % wróci do AdPro;
 • ­ powstaje sklep online, gdzie będzie można kupić gadżety Future, takie jak koszulki, kubki czy parasole i będzie można za te zakupy częściowo zapłacić swoimi media points;
 • ­ za kwalifikacje liderskie w AdPro będą złote sygnety z brylantami;
 • ­ jest coraz więcej form płatności. Dojdzie również elektroniczny portfel;
 • ­ będzie karta kredytowa Future z dziennym limitem 10 000 $ połączona z bankiem w Hongkongu;
 • ­ skutecznie omijamy bezpośrednią współpracę z PayPalem;
 • ­ trwają prace nad aplikacjami na smartfony i aplikacją taką jak Messenger, ale która będzie miała wbudowany translator tłumaczący na bieżąco;
 • ­ powstanie również platforma FutureKids dla dzieci, ale z skutecznym potwierdzeniem tożsamości, aby zapisywały się tylko dzieci;

­ Następny event FutureNet i Futureadpro już w październiku 2016 r.

Szczególne podziękowania kieruje do Karola, który przygotował ten skrypt po to byś choć w małej części doświadczył tego co kilkaset osób zgromadzonych na sali.



Karol Bartkowski

Inwestor, mówca, szczęśliwy człowiek :)


Karol Bartkowski jest Inwestorem i Mówcą, zrzeszonym w elitarnym Stowarzyszeniu Mówców Profesjonalnych. Przeprowadził ponad 3000 wystąpień i szkoleń. Obecnie wraz z żoną Joanną prowadzą kanał na Youtube i videobloga PieniądzeiRelacje (www.PieniadzeiRelacje.pl), na którym przybliżają i wyjaśniają potęgę zarabiania online oraz zachęcają pary do działania w biznesie wspólnie. Prywatnie ojciec trójki dzieci, pasjonat jazdy na rowerze i mors.


bizneswsieci.eu
bizneswsieci.eu
Na blogu testujemy ciekawe miejsca na biznes w sieci. Rozwiązania biznesowe, które jedni pokochali a inni nienawidzą. Programy typu revenue share, biznesy inwestycyjne, firmy MLM, inne programy biznesowe. Obserwuj nasz subiektywny blog, a jeśli masz coś, czemu warto się przyjrzeć, koniecznie napisz do nas!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz