Przeczytaj o tym co to jest i na czym zarobimy w projekcie Breakthrough

czym jest breaktrhrough

 Czym jest Projekt Breakthrough?

Breakthrought możemy przetłumaczyć jako wyłom/przełom, którego twórcami są Jason Mcclain i dobrze znany z Empower Network Vick Strizheus. Obaj Panowie mają za sobą wiele sukcesów i biznesowych przedsięwzięć,  a wśród nich akademia biznesu „High Traffic Academy”.

Na ten moment wiemy, że obaj Panowie szykują się do sierpniowego startu bardzo dużego projektu biznesowego Entralife z wielopoziomowym programem partnerskim, w który już na tym etapie wpompowano wiele milionów dolarów.  W tym momencie, na temat Entralife, za wiele powiedzieć nie możemy. Będziemy informowali na bieżąco na łamach tego bloga.

Wracając do projektu Breakthrough, jest to darmowy 14-dniowy kurs budowania własnego biznesu w Internecie, zarabiania w sieci. To pierwszy tak rozbudowany projekt szkoleniowy ze stajni High Traffic Academy, który po pierwsze – jest darmowy, a po drugie – ma nauczyć każdego, kto tylko będzie tego chciał budować swój własny biznes w Internecie. Jedyny minus to … to, że nie jest po Polsku, ale spokojnie nie przeszkodzi Ci to w tym, by na nim zarobić.

W naszej opinii to niejedyny cel przyświecający temu projektowi. Jason i Vick mając w planach uruchomienie Entralife i zarobieniu w pierwszym dniu 100 mln$. Wymyślili sobie, że odpowiednio wcześniej zajmą się przygotowaniem otoczenia biznesowego sprzyjającemu szybkiemu rozwojowi tego przedsięwzięcia. Dlatego powstał Breakthrough i powstaną kolejne projekty mającego przygotować potencjalnych partnerów/dystrybutorów do skutecznego promowania produktu w internecie. Przez ten cały czas, aż do sierpniowego startu Entralife będziemy mogli zarabiać na polecaniu darmowych szkoleń (w marketingu to się nazywa CPL – płatność za zapis na liste, lub CPA –  płatność za wykonaną akcję).

 Płacą 1,5$ za każdego nowego uczestnika projektu Breakthrough?

Jason i Vick chcieli, by już na etapie 14 dniowego szkolenia, wykorzystywać nabyte umiejętności w praktyce. Dlatego postanowili wprowadzić mini program partnerski, którego produktem jest 14-dniowy cykl szkoleń a wynagrodzenie jest liczone od każdego nowo zarejestrowanego kursanta.

W praktyce wystarczy, że podasz swoje imię, nazwisko i email, by osoba, która Cię zaprosiła, zarobiła na tym 1,5$. Ty także stoisz przed szansą zarobienia fajnych pieniędzy tylko i wyłącznie polecając DARMOWY produkt. Czy to nie wspaniałe? Uznajmy, że skinąłeś/aś głową i przejdźmy dalej…

W wielu projektach CPL, CPA by móc zarobić musi zostać spełnionych kilka warunków. Tutaj wystarczy, że Twój polecony wypełni bardzo krótki formularz i kliknie w link aktywacyjny w mailu. To tyle. Już zarabiasz! Teraz przelicz sobię dowolna liczbę skierowanych osób przez 1,5$. Możesz tak zarabiać przynajmniej do startu Entralife czyli do sierpnia. Jak będzie potem, czas pokaże. Będziemy informowali na bieżąco na łamach tego bloga.

Przejdź do instrukcji rejestracji w Breakthrough
bizneswsieci.eu
bizneswsieci.eu
Na blogu testujemy ciekawe miejsca na biznes w sieci. Rozwiązania biznesowe, które jedni pokochali a inni nienawidzą. Programy typu revenue share, biznesy inwestycyjne, firmy MLM, inne programy biznesowe. Obserwuj nasz subiektywny blog, a jeśli masz coś, czemu warto się przyjrzeć, koniecznie napisz do nas!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz