4 anglojęzyczne źródła ruchu, o których w Polsce mało kto słyszał


Zarabianie pieniędzy, budując własny biznes w sieci korzystając z anglojęzycznych źródeł ruchu, to nie spacer po parku. Każdy kto myśli inaczej jest w błędzie, ale Ty dasz radę!

W tym wpisie, zapoznam Cię z czterema bardzo ciekawymi, anglojęzycznymi źródłami dobrego, podkreślam DOBREGO ruchu, o których w Polsce BARDZO mało osób wie.

Twoja oferta w Polsce może wzbudzić zainteresowanie u około 2-4 tys. unikalnych użytkowników, a tym czasem na rynku anglojęzycznym, możesz dotrzeć do 200 – 400 tys., potencjalnych subskrybentów.

By móc zbudować dobrze dobraną listę mailingową, musisz znać równie dobre źródło ruchu.

Nie mówię tutaj o Facebooku, Google czy  YouTube, a raczej o miejscach wokół których skupiają się setki tysięcy osób, potencjalnie zainteresowanych biznesem w sieci.

Kiedy już sam przetestujesz moje propozycje, koniecznie pochwal się wynikami w komentarzu poniżej. Jeśli będziesz miał jakieś pytania lub wątpliwości, pisz. Postaram się pomóc.

I Źródło ruchu –  Ibotoolbox.com

Ibotoolbox generuje około 150 tysięcy unikalnych użytkowników dziennie, komentujących lub publikujących wpisy i nie ma mowy tutaj o jakiś botach, a o prawdziwych ludziach.Ibotoolbox1 4 anglojęzyczne źródła ruchu, o których w Polsce mało kto słyszał

 

Tylko 1% tego ruchu, to około 2000 unikalnych użytkowników,  którzy mogą trafić na Twoją stronę przechwytującą lub sprzedażową.  W dodatku całkowicie za darmo.

Aby korzystać Ibotoolbox, trzeba wykonać kilka prostych kroków:

 • Załóż konto i korzystaj w  100% za darmo.
 • Koniecznie edytuj swój profil. Za ta czynność otrzymasz sporo punktów, które potem będziesz mógł wykorzystać.
 • Utwórz swoją reklamę, która będzie kierowała potencjalnych użytkowników na twoją stronę przechwytującą (zalecam przygotować coś ciekawego, najlepiej z darmowym prezentem za zapis, spora konkurencja)
 • Bądź aktywny, codziennie komentuj 5-10 postów innych użytkowników. Takie działania przysporzą Ci dodatkowych punktów, które potem wykorzystasz w swojej kampanii.
 • Sam pisz 4-5 postów dziennie. Za każdy taki post otrzymasz 100 punktów.
  1 wpis – 100 pkt, da Ci 500 wyświetleń Twojej reklamy,
  2 wpisy – 200 pkt, da 1000 wyświetleń Twojej reklamy,
  5 wpisów – 500 pkt, da 2500 wyświetleń Twojej reklamy.

Warto pisać własne i komentować posty innych w Ibotoolbox. Każda taka aktywność przynosi Ci punkty, które potem wymieniasz na ruch.  Załóżmy, że będziesz pisał tylko 4 posty dziennie, da Ci to 2000 unikalnych odwiedzin na swojej stronie przechwytującej każdego dnia, zupełnie za darmo. Miesięcznie to już 60 000 wyświetleń Twojej reklamy!

Dobrą rzeczą Ibotoolbox jest to, że skupia dziesiątki tysięcy członków, którzy podobnie jak my szukają sposobów na rozwój własnej działalności, maja podobne zainteresowania.

II źródło ruchu –  Buzzcity.com

Ibotoolbox1 4 anglojęzyczne źródła ruchu, o których w Polsce mało kto słyszałBuzzcity to mobilna sieć reklamowa, która umożliwi Ci dotarcie do dziesiątek tysięcy użytkowników telefonów komórkowych, bez konieczności korzystania z komputera. To mobilne źródło ruchu da Ci aż 2000 – 3000 kliknięć za 100 dolarów wydanych na Twoją kampanię.

Wszystko co musisz zrobić, by móc korzystać z tego mobilnego źródła ruchu, to:

 1. Założyć darmowe konto na Buzzcity.
 2. Ustawić nową kampanię – Advertiser – My Campaigns – Create Campaign.
 3. Wybrać kraje z których chcesz generować ruch.
 4. Dodać kwotę, jaką jesteś w stanie wydać za dzień kampanii i ustal całkowity budżet. Następnie kliknij Wyślij

E-mail zostanie wysłany do Ciebie w ciągu 24 – 48 godzin. W tym czasie Twoja kampania zostanie zweryfikowana i zatwierdzona. Zostaniesz poinformowany o momencie startu kampanii.

III źródło ruchu – Lists.nextmark.com

Lists.nextmark jest kolejnym dobrym źródłem ruchu, które można użyć do szybkiego budowania listy mailingowej.Ibotoolbox1 4 anglojęzyczne źródła ruchu, o których w Polsce mało kto słyszał

Głównym założeniem serwisu list.nextmark jest łączenie administratorów dużych list adresowych z osobami chcącymi wysłać mailing do konkretnej grupy odbiorców.

Dużym atutem tego serwisu jest fakt, że można znaleźć tu listy niemal z każdej dziedziny. Jeśli będziesz potrzebował zaprezentować swój produkt użytkownikom zainteresowanym MLM, Forexem, zrzucaniem wagi, zakładami bukmacherskimi itd., to z pewnością znajdziesz tutaj coś dla siebie.

Aby dopasować dla siebie odpowiednie źródło ruchu ,  wszystko co musisz zrobić, to wpisać w polu „Search Tool” na przykład „Network Marketing”, „Business in home” lub inne pasujące do Twojej oferty hasło.

Następnie kliknij przycisk „Search 60,000 Mailing List” i po chwili przejdziesz do następnej strony.

Ibotoolbox1 4 anglojęzyczne źródła ruchu, o których w Polsce mało kto słyszał

Z listy dostępnych źródeł ruchu, wybierz to które Cię interesuje.

Ibotoolbox1 4 anglojęzyczne źródła ruchu, o których w Polsce mało kto słyszał

Są to gotowe listy użytkowników już wcześniej zainteresowanych podobną tematyką. Jeśli dobrze przygotujesz swój lejek sprzedażowy, masz szanse na zbudowanie wielotysięcznej listy potencjalnych klientów czy partnerów do Twojego biznesu w sieci.

Orientacyjny koszt za maila wysłanego do listy masz podany z prawej strony każdego źródła. Jednakże ostateczną wycenę i zgodę na przeprowadzenie kampanii otrzymasz po bezpośrednim kontakcie mailowym z administratorem wybranej listy mailingowej.

IV źródło ruchu – Projectwonderful.com

Ibotoolbox1 4 anglojęzyczne źródła ruchu, o których w Polsce mało kto słyszałProjectwonderful to kolejne rewelacyjne źródło ruchu, które może przeciągnąć na Twoją stronę przechwytującą tysiące unikalnych użytkowników, którzy zainteresują się twoją ofertą lub dołączą jako partner do Twojego biznesu w sieci.

Wszystko co musisz zrobić, to stworzyć banner i umieścić go w dowolnej sieci reklamowej.

W tym celu kliknij w „explore advertising”

Ibotoolbox1 4 anglojęzyczne źródła ruchu, o których w Polsce mało kto słyszał

Teraz wpisz liczbę wyświetleń np.  1000 – 10000, 10000 – 50000 oraz liczbę dni, a następnie przycisk „Szukaj”.

Ibotoolbox1 4 anglojęzyczne źródła ruchu, o których w Polsce mało kto słyszał

Zostaniesz przeniesiony do strony poniżej z wieloma sieciami reklamy banerowej do wyboru. Wybierz Tą, która Ci najbardziej odpowiada i umieść tam swój baner.

Ibotoolbox1 4 anglojęzyczne źródła ruchu, o których w Polsce mało kto słyszał

Wszystko co musisz zrobić, to wybrać stronę, która ma dla Ciebie pracować, zapłacić niską jednorazową opłatę za każdy dzień wyświetlania twojej reklamy i przesłać swoje banery.

Mam nadzieję, że 4 wymienione wyżej źródła ruchu pomogą Tobie w szybkim zbudowaniu wielotysięcznych, dobrze konwertujących list mailingowych.

Jeśli moja wstawka Ci się podoba, nie zaszkodzi małe „dzięki” w komentarzu poniżej. Pozdrawiam!


bizneswsieci.eu
bizneswsieci.eu
Na blogu testujemy ciekawe miejsca na biznes w sieci. Rozwiązania biznesowe, które jedni pokochali a inni nienawidzą. Programy typu revenue share, biznesy inwestycyjne, firmy MLM, inne programy biznesowe. Obserwuj nasz subiektywny blog, a jeśli masz coś, czemu warto się przyjrzeć, koniecznie napisz do nas!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz