2 Wtyczki społecznościowe typu „content locker”, które musisz mieć!


W tym wpisie pokażę Tobie  2 wtyczki społecznościowe typu „content locker”, które zwiększą ruch na twoim blogu.

Stosując te wtyczki możemy ograniczyć dostęp do treści do czasu kliknięcia, np. w przycisk lubię to. W tym samym momencie na Facebooku pojawi się odpowiednia informacja np. o tym, jak skutecznie rozwijać nowy biznes w sieci albo o jakimś ciekawym gratisie, który właśnie pobraliśmy. To już zależy od tego co będziesz chciał promować.

Brzmi ciekawie prawda? Jest też niezwykle skuteczne.

Możliwości wykorzystania takiej funkcji na swoim blogu, są nieograniczone. Ukrywanie wartościowych treści, gratisu czy np. kodu rabatowego może mieć decydujące znaczenie w kontekście skutecznej promocji w sieci.

Skorzystaj z tych wtyczek, a na pozytywne efekty długo nie będziesz musiał czekać.

Propozycja 1 – Social Locker For WordPress

blur-locked-content-1-e1426678581923 2 Wtyczki społecznościowe typu „content locker”, które musisz mieć!Mój absolutny faworyt! Płatna wersja tej wtyczki zawiera między innymi opcję rozmazania tego co właśnie ukryłeś. Możliwości tej wtyczki są nieograniczone!

Czy jest Ci potrzebna taka wtyczka? Zdecydowanie tak jeśli:
– Masz ciekawą treść, którą możesz częściowo zablokować a tym samym, poprzez udostępnianie na Facebooku, Google+ lub innym portalu społecznościowym, zwiększyć zainteresowanie tym wpisem.
– Masz produkt, który możesz rozdać za darmo. To także rewelacyjny darmowy sposób na zwiększenie ruchu na Twoim blogu.

Kilka faktów o wtyczce społecznościowej Social Locker For WordPress:
– Wtyczka jest przyjazna pod kątem SEO. Zablokowana treść nadal jest widoczna dla wyszukiwarek.
– Dostosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych (telefony, tablety).
4 sposoby blokowania dostępu do treści (jedną z nich to wspomniane przeze mnie rozmycie blokowanej treści).
– Możesz wybrać czy treść będzie blokowana dla wszystkich, czy tylko dla wybranej grupy użytkowników np. osoby nie zarejestrowane w serwisie i użytkownicy komputerów PC.
Wtyczka bardzo dobrze współpracuje z innymi wtyczkami, dzięki czemu możesz tworzyć bardziej zaawansowane blokady np. w połączeniu z wymogiem pozostawienia adresu mailowego.

[symple_button url=”http://codecanyon.net/item/social-locker-for-wordpress/3667715?ref=szafmar” color=”red” button_target=”_self”]Wtyczkę możesz pobrać tutaj >>[/symple_button]

Propozycja 2 – Social Video Locker

blur-locked-content-1-e1426678581923 2 Wtyczki społecznościowe typu „content locker”, które musisz mieć!Social Video Locker to obowiązkowa pozycja dla każdego właściciela wideo bloga. Pozwala szybko i łatwo ograniczyć dostęp do odtwarzania filmu poprzez zamieszczenie wybranych przycisków społecznościowych. Dopiero po kliknięciu w jeden z nich, będziemy mogli obejrzeć materiał wideo.

Kto pokocha tą wtyczkę?
– Każdy, komu zależy na szybkim i darmowym ruchu na blogu.
– Każdy, kto nagrywa ciekawe tutoriale.
– Każdy, kto chce założyć portal z filmami online.
– Każdy, kto ma do pokazania ciekawy biznes w sieci.

 Kilka faktów o wtyczce społecznościowej Social Video Locker:
– Możemy blokować dostęp do odtwarzania dowolnego filmu YouTube lub Vimeo, do czasu udostepnienia na jednym z portali społecznościowych.
– Obsługuje 4 różne portale społecznościowe (przy każdym 5 przycisków do wyboru).
Możliwość blokowania filmu od konkretnej minuty!
– Łatwy w dostosowaniu dzięki paskowi narzędzi tinyMCE.
– Zawiera 10 róznych wariantów nakładki obrazu na blokowany film.
– Możliwość globalnego odblokowania dostępu do wszystkich filmów na blogu poprzez jedno kliknięcie w wybrany przycisk udostępniania na jednym z portali społecznościowych.
– Sam zdecydujesz o kolorystyce przycisków na tle blokowanego materiału wideo.

[symple_button url=”http://codecanyon.net/item/social-video-locker-for-wordpress/2861710?ref=szafmar” color=”red” button_target=”_self”]Wtyczkę możesz pobrać tutaj >>[/symple_button]
bizneswsieci.eu
bizneswsieci.eu
Na blogu testujemy ciekawe miejsca na biznes w sieci. Rozwiązania biznesowe, które jedni pokochali a inni nienawidzą. Programy typu revenue share, biznesy inwestycyjne, firmy MLM, inne programy biznesowe. Obserwuj nasz subiektywny blog, a jeśli masz coś, czemu warto się przyjrzeć, koniecznie napisz do nas!

Dodaj komentarz

2 komentarzy do "2 Wtyczki społecznościowe typu „content locker”, które musisz mieć!"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Mariusz Kołacz
Gość

Też o tym myślałem, ale jeśli już to paid content, bo za fejk lajki i tak nie ma co się gimnastykować z nowymi wartościowymi wpisami. Wielu userów tego wysiłku i tak nie docenia co jest strasznie smutne 🙁

Mariusz, bizneswsieci.eu
Gość

Na wstępie, dzięki Mariusz za komentarz 🙂

Myślę, że to kwestia priorytetów. Komuś komu bardziej zależy na szerszym dotarciu do potencjalnych użytkowników wybierze wtyczkę typu content locker. Na paid content zdecydują się Ci, których głównym celem jest zarobek bo ruch i tak mają spory. Tak czy siak, jeśli mamy zamieścić coś wartościowego na naszym blogu to warto rozważyć jedną z opcji 🙂

wpDiscuz